EAT ME: to je „chutná“ limitovaná edice dekorativní kosmetiky od Dermacolu

Denisa Tatíčková
03. Červenec 2020

Dekorativní kosmetika představuje potěchu pro oko a jistým způsobem také pro duši. Ženy se s ní cítí pohodlně a sebevědomě. Co ale kdyby kosmetika uměla potěšit i nějaký další smysl?

Nová limitovaná edice od Dermacolu se tematicky nazývá EAT ME neboli v překladu „sněz mě“. Zapomeňte ale na umělé, lepivé lesky na rty s třešňovou vůní a výraznou barvou, které byly in v devadesátkách. Tyto stoprocentně veganské produktu úžasných vůní jsou naprosto na jiné úrovni.

Jako první z menu Dermacolu byste měli vyzkoušet podkladovou bázi Primerstachio s jemnou texturou a vůní čerstvě vyloupaných pistácií. Báze po aplikaci zanechá vaši pokožku vyhlazenou a připravenou pro aplikaci make-upu.

Make-upu, který byste si i při pouhém přivonění mohli splést s tiramisu. Na výběr máte ze dvou odstínů, které oba svou konzistencí připomínají chutné mascarpone s trochou kakaového prášku. Ke smyslnějšímu prožitku pomůže i vůně kávy, linoucí se z této krabičky. Pěnový make-up má střední úroveň krytí a pleť je po něm doslova sametová.

Pokud kávy nemáte dost, jako praví labužníci byste měli vyzkoušet i pudr na obočí Espresso brown powder. Díky praktickému aplikátoru dokáže přirozený tvar obočí doplnit naprosto každý. Pudr je opět k dostání ve dvou barvách – světlejší pro blondýnky, tmavší pro brunetky a černovlásky.

Kávové menu ale tímto výčtem nekončí. Doplňuje ho řasenka Mascaraccino, která voní po kávě s mlékem. Kávové povzbuzení tak zasáhne každý váš smysl naplno. Tmavě hnědá barva řasenky působí přirozeně a kryje už po první aplikaci.

Završením kosmetické edice od Dermacolu EAT ME, jsou sladké lesky na rty Lip Shake. Obsahují přírodní oleje, které rty krásně zvláční a ošetří. Jak budou vaše rty chutnat si můžete vybrat rovnou ze čtyř různých příchutí. Jde o kokosovou, meruňkovou, karamelovou a lesní plody.

 

I když jsou ale výrobky od Dermacolu doslova k „sežrání“, nezapomeňte, že určeny jsou výhradně jen pro líčení. Nechte líčením procitnout i své další smysly!