Elixír z malinových semínek, malinová & řebříčková květová voda i Baltic sea salt stylingový sprej pro dokonalý look. Objevte DABBA

redakce
23. Září 2019

V roce 2011 vznikla v Lotyšsku firma DABBA, která původně začínala jako malá rodinná firma vyrábějící květové vody prvotřídní kvality. Dnes si většinu rostlinného materiálu, který vypěstuje, také sama lisuje, extrahuje a maceruje. Inspiraci nachází v divokých severských lesích, loukách, jezerech, ale i květinách, listech či kořenech. Každá lahvička představuje koncentrovaný dar lotyšské přírody. K bestsellerům značky se řadí vřesová květová, řebříčková, malinová či březová listová voda. To je však jen zlomek pomocníků, které DABBA nabízí!

BALTIC SEA SPRAY patří k vlasovým sprejům. Obsahuje borovici a mořskou sůl a vyrábí se na bázi vody z borovicového jehličí DABBA s přidanou přírodní mořskou solí z Baltského moře. Používá se kdykoliv do vlhkých nebo suchých vlasů, těsně než zaschne, je třeba vlasy upravit. V kombinaci s vysoušečem vlasů dosáhnete silnější textury. Sprej pořídíte za 439 Kč.

RASPBERRY OIL ELIXIR je intenzivní multivitamínové sérum s koncentrovaným složením. Kombinací síly malinových semen a divokých malinových listů dosáhnete posílení zdravé funkce buněk a zvýšení pružnosti a pevnosti kůže. Pokožka získá výživu a hydrataci na celý den. Lze použít na všechny typy pleti, zejména pro suchou, unavenou pleť, nedostatek jasu a pevnosti, první známky stárnutí. K dostání za 1029 Kč.

WILD RASPBERRY LEAF WATER – vyrovnávající tonikum vhodné pro normální a smíšenou pleť. Obsahuje divoké maliny pro hydrataci pokožky a udržení svěží kůže. Listy malin podporují regeneraci zdravých kožních buněk, pokožku hloubkově hydratují, osvěží a rozzáří. K dostání za 439 Kč.

YARROW FLORAL WATER je zklidňující tonikum pro problematickou pleť s obsahem řebříčkové květinové vody. Pokožka bude po použití tonika regenerovaná, sníží se zarudnutí a podráždění. Řebříček napomáhá léčbě problematické, poškozené pokožky a bojuje proti akné. Vůně je 100% přirozená. Tonikum zakoupíte za 439 Kč.

Všechny zmíněné produkty jsou k dostání na www.wonderful.cz. Firma Wonderful je první českou parfumerií s čistě přírodní kosmetikou a niche parfémy. Kamenný obchod sídlí na adrese Na Slupi 17, Praha 2.