NEWS & ARTICLES

Esenciální vlasová péče v podání René Furterer

Krásné vlasy mohou vyrůstat pouze z vlasové pokožky, o kterou je řádně pečováno, stejně jako i krásné rostliny rostou pouze z půdy, která je dokonale připravena a opečovávána těmi nejlepšími přípravky. Právě z tohoto důvodu vyvinul René Furterer unikátní metodu péče o vlasovou pokožku a její masáže, která způsobila absolutní revoluci ve vlasové péči.

Vše začalo v Provence, ve Francii, kde babička René Furterera ho ve velmi brzkém věku seznámila se světem rostlin a jejich léčivými vlastnostmi, kterým naprosto propadl. Již v roce 1957 René Furterer vytváří první řadu produktů vlasové péče. Úspěchy slaví i po seznámení s Pierrem Fabrem, který je stejným nadšencem pro botaniku. Spolu rozvíjejí inovativní péči ve službách krásných a zdravých vlasů. Ve vlasových lázní pečují o zdraví a krásu vlasů. Každý klient na začátku své návštěvy absolvuje diagnostické vyšetření přístrojem Capilliscope, který definuje rituál péče na míru. Všechny masáže, kúry a styling jsou prováděny s maximálním respektem k metodám značky.

Každá z jeho vlasových péčí je vyvinuta pouze z kombinace 100% přírodních esenciálních olejů a rostlinných výtažků, pečlivě vybraných pro jejich cílené terapeutické a aromatické kvality. Tyto vzácné esence, rychle, viditelně a dlouhodobě pečují o vlasovou pokožku a den po dni odhalují hedvábnou a smyslnou přirozenost vlasů.

3 klíčové kroky rituálu pro krásné a zdravé vlasy

PŘÍPRAVA
Tajemstvím krásy a zdraví René Furterera jsou koncentrované esenciální oleje: Complexe 5. Tento ikonický produkt, regenerační koncentrované sérum, působí jako elixír stimulujících esenciálních olejů, které dokáží aktivovat krevní mikrooběh, a připraví tak vlasovou pokožku pro až 10x hlubší pronikání aktivních látek následnépéče. Nanášejte 1-2x týdně na jednotlivé partie vlasové pokožky, vmasírujte a nechte působit 5-10 minut. Následně naneste šampon a umyjte.

MYTÍ
Zážitek pro vlasy v každém šamponu je skryta kombinace aktivních látek, které perfektně odpovídají potřebám vlasové pokožky. Zatímco aktivní látky pronikají k vlasovým kořínkům, šampon poskytuje pocit pohody a překrásně provoní vlasy. Naneste na mokré vlasy a hodně napěňte. Nechte působit 1-3 minuty a následně důkladně opláchněte. Vhodný pro časté použití.

PÉČE
Hloubková vlasová kúra na míru, která proniká hluboko do vlasové pokožky a vlasů. Jedná se o klíčový krok pro dosažení krásných a zdravých vlasů. Po umytí šamponem naneste do jednotlivých partií ručníkem osušených vlasů malé množství KARITÉ NUTRI intenzivně vyživující masky. Nechte působit 2-5 minut, pročesejte, následně důkladně opláchněte. Používejte 1-2x za týden.

„Krásné vlasy rostou ze zdravé vlasové pokožky, stejně jako rostlina z úrodné půdy.“ René Furterer – Paříž 1957