NEWS & ARTICLES

Fascinující spojení tradice a mladistvého designu, to je Colmar Originals

Italská prémiová značka COLMAR ORIGINALS přináší ve spolupráci se známými designéry Mircom Fontanym a Diegem Marquezem, speciální kolekci městské módy se sportovními prvky.

Zimní kolekce Happy Italy vychází z tradice značky COLMAR, založené na know-how ve sportovních technologiích. Designéři z AU JOUR LE JOUR navázali na tuto historii a rafinovaně si s ní pohráli. Minimalistická kolekce s nadsázkou a ironií kombinuje barvy, velmi oblíbené nášivky, loga, písmena různých velikostí a miniaturní tisky. Svým mladým fanouškům tak přináší kvalitu, funkčnost, smysl pro detail a neotřelý design.

Modely v zimní kolekci jsou vytvořeny z široké škály funkčních materiálů a kombinací. Společným rysem kolekce je povrchová úprava odpuzující vodu a poskytující přístřeší za jakéhokoli počasí. Modely mají jednoduché střihy, sportovní prvky, barvy a geometrie inspirované futurismem, jež podtrhují ženský styl. Bundy, šaty a kabátky jsou praktické a pohrávají si s kombinací různě strukturovaných materiálů.

Oblečení COLMAR a COLMAR ORIGINALS je možné zakoupit na obchodech https://www.colmar.it/en-gb/cms/index/store-locator nebo na e-shopu www.colmar.it.