NEWS & ARTICLES

Fashion Arena Prague Outlet slaví 10 let existence

Fashion Arena Prague Outlet, největší outletové centrum v České republice, oslavilo letos v listopadu 10 let své existence. Fashion Arena Prague Outlet byl slavnostně otevřen a začal nabízet své služby prvním hostům již 15. listopadu 2007. V České republice si nový koncept obchodního centra, které nabízí prémiové zboží tuzemských i zahraničních značek každý den o 30 až 70 % výhodněji, rychle našel své příznivce a hosty.

Významným mezníkem pro Fashion Arena Prague Outlet se stal rok 2014, kdy v první čtvrtině roku 2014 došlo ke změně ve vlastnické struktuře outletového centra. Novým vlastníkem se stal řetězec VIA Outlets, což je joint venture sestávající ze společnosti UK REIT Hammerson, nizozemského penzijního fondu APG, evropské developerské společnosti Meyer Bergman a specialisty na řízení a provoz outletů Value Retail. Fashion Arena Prague Outlet se od té doby zaměřuje na vysoce kvalitní nákupní zkušenosti pro své hosty a na akvizici tuzemské i zahraniční klientely.

Do nabídky Fashion Arena Prague Outlet přibyly kavárny zahraničních značek a významnou proměnou prošel také Food court. Nejmenší návštěvníci se dočkaly rozšířeného a moderního dětského hřiště. Díky zkušenostem nového vlastníka se podařilo ve Fashion Arena Prague Outlet v několika posledních letech otevřít obchody značek jako jsou Armani Outlet, Baldinini, Pandora, Wellensteyn, Versace Jeans a minulý týden také obchod značek Karl Lagerfeld a Odd Molly.

V roce 2015 bylo otevřeno infocentrum a TAX free point s cílem nabídnout lepší služby zahraniční klientele, jejíž zájem o nakupování ve Fashion Arena Prague Outlet jen za poslední rok stoupl o 30 %. Především pro zahraniční hosty ze zemí mimo EU, například z Číny, Indie, Ruska nebo Izraele je návštěva Fashion Arena Prague Outlet příjemným zážitkem během jejich dovolené strávené v České republice.

Zahraničním, resp. hotelovým hostům a dalším významným obchodním partnerům, Fashion Arena Prague Outlet nabízí:

- VIP DAY Pass pozvánky (personalizované pro jednotlivé hotely) s dodatečnou slevou na nákup v obchodech
- dopravu z centra Prahy
- vratku DPH v hotovosti přímo v Informačním centru, které je označeno Tax free point (většina takto označených míst v ČR nabízí vrácení peněz pouze bezhotovostně přes kartu)
- možnost využít pro významné hosty VIP lounge, reprezentativní prostor umístěný stranou od shonu nákupního centra
- a také placenou službu shopping asistenta / shopping stylisty, který zákazníkovi s výběrem vhodného zboží pomůže

Od 1. srpna 2016 Fashion Arena Prague Outlet zprovoznil novou autobusovou linku pro své hosty přímo z centra Prahy. Především pro zahraniční ale i české hosty metropole je každý den vypraven autobus, který odveze všechny módní nadšence za nákupy z Náměstí Republiky až do Fashion Arena Prague Outlet ve Štěrboholech.

V srpnu 2017 byly provedeny personální změny ve vedení správy centra a na pozici nové ředitelky Fashion Arena Prague Outlet byla povýšena z pozice dosavadní finanční ředitelky centra paní Lenka Čapková. „Do budoucna bychom se rádi stali pro naše hosty ještě lákavějším místem nákupů,“ říká nová ředitelka centra Lenka Čapková a dodává: „Naší ambicí je stát se destinací, jejíž nabídce prémiových značek i služeb zahraniční ani čeští milovníci módy díky skvělým zkušenostem z nákupů neodolají.

Fashion Arena Prague Outlet nabízí více než 200 tuzemských a zahraničních značek každý den o 30 až 70 % výhodněji. Ve Fashion Arena Prague Outlet najdete nejen prémiové obchody se skvělou nabídkou produktů a kvalitním vybavením obchodu, ale důležitou součástí centra jsou také restaurace a kavárny. Můžete tak zažít atmosféru rekonstruovaného outletového centra, které posouvá hranice nákupních zážitku na novou úroveň. Otevřeno máme každý den od 10:00 do 20:00. Nejsme jen obyčejný outlet. Jsme módní destinace! Oslavte s námi naše narozeniny a vyberte si u nás ze široké nabídky zboží a služeb za výjimečné ceny.