Fitstudiokotva – relaxace v centru Prahy

Klára Kudrnáčová
21. Únor 2018

V dnešní uspěchané době je každá chvíle, kterou můžeme věnovat skutečné relaxaci a odpočinku, opravdu důležitá. Právě v těchto chvílích totiž nabíráme síly pro práci i naše další aktivity a dostáváme se do stavu psychické pohody. Nepodceňujme potřeby našeho těla i mysli a dopřejme si pravidelný odpočinek. Pokud na nás navíc čeká v samém centru Prahy a k tomu s nabídkou jakou je služba „Relax svět“, nevyužít takovou možnost by byl doslova hřích.

Na Náměstí republiky, ve 4. patře obchodního domu Kotva, naleznete špičkově vybavené studio Fitstudiokotva, které svým návštěvníkům nabízí příležitost aktivního odpočinku ve skvěle vybaveném multifunkčním sportovním sále, zdraví prospěšný pobyt v solné jeskyni, klasickou regeneraci v podobě parní či finské sauny i relaxaci v privátní vířivce. Právě finská sauna, parní sauna a vířivka jsou součástí služby, která nese název Relax svět a její využití je tím správným krokem pro každého, kdo pro sebe hledá odpočinek i něco pro své zdraví.

Saunování, ať již v podobě vlhké parní sauny nebo suché finské, má blahodárné účinky na pohybový aparát, imunitu, nervový a kardiovaskulární systém, stejně jako na dýchací cesty a v neposlední řadě i na naši psychiku.Saunování probíhá buď v čistě ženských nebo smíšených saunách. Čas odpočinku po vlastním saunování můžete ve Fitstudiokotva strávit na pohodlných lehátcích a s LCD televizí.

Vychutnat si můžete i úžasnou privátní vířivku, díky které se dokonale uvolníte a budete přímo cítit, jak stres a napětí z vašeho těla odchází spolu s bolestí kloubů i svalů. I pro průběh regenerace nebo pro přípravu na sportovní výkon má pobyt ve vířivce pozitivní důsledky.

Právě nyní v únoru je ten nejvhodnější čas pro pořízení produktu Relax svět, který výhodně kombinuje saunování a privátní vířivku.Po celý měsíc krásný pro svůj svátek zamilovaných jej lze totiž pořídit se zajímavou cenou. A pozor – využít vstup lze až do konce dubna.