Fore přináší řešení pro boj s nedokonalostmi pleti seznamte se s inovativní Espada BHA-PHA Blemish solution

Švédská skin - tech značka právě vylepšila svou řadu ESPADA. Přidala do ní jediný gel proti akné na světě, který je navržen tak, aby jeho působení podporovalo modré LED světlo a T - sonické pulzace. 

Švédský lídr v oblasti beauty - tech - FOREO , je odhodlaný v rámci své mise dodat lidem sebedůvěru a podpořit jejich mentální zdraví. Proto právě uvedl nejnovější inovaci značky – ESPADA BHA+PHA Blemish Solution , která podpoří ja k vaši rutinní péči o pleť, tak i vaše sebevědomí

„Když jde o nedokonalosti pleti , jizvy se dostávají hlouběji pod povrch kůže a mohou si vybrat daň na vašem duševním zdraví. Posláním společnosti FOREO vždy bylo zlepšovat životy lidí a sebevědomí je t oho velkou součástí. Problémy s pletí j sou staré jako civilizace sama, takže samozřejmě existuje nabídka s produkty, která je k dispozici už od 30. let minulého století. Za posledních sto let se však receptura příliš nezměnila a v ětšina z těchto produktů o bsahuje chemikálie, které se zaměřují na akné tím, že ho vysušují, což v podstatě zatěžuje citlivou pokožku tváře. Věděli jsme, že musí existovat lepší řešení. Krátce nato se zrodilo řešení na nedokonalosti ESPADA BHA + PHA Blemish Solution od FOREO,“ vysv ětluje Boris Trupcevic, generální ředitel společnosti FOREO .

V minulosti se problémová pleť léčil a zmrazováním vyrážek suchým ledem a i dnes v moderní kosmetice stále přetrvává podobná metoda s použitím tekutého dusíku. Lidé těž experimentovali s celou řadou látek a mastí , k oblíbeným ošetřením patřilo takzvané „sluneční ošetření“ UV světlem, o němž dnes víme, že způsobuje rakovinu ků že. V 60. letech minulého století si spotřebitelé začali zahrávat s high - tech řešeními na akné, jako jsou domácí parní přístroje na tvář, a dnes se kosmetické přístroje stávají dokonalou zbraní v boji s nedokonalostmi .

V čele inovací v kosmetickém průmyslu buduje švédská značka FOREO celou novou beauty - tech kategorii, jež rychle pokračuje ve vývoji nejúčinnější skin care rutiny nejen proti akné. Značka je známá pro svůj přístroj ESPADA , který je schválený FDA, přičemž je klinicky dokázané, že rychle a účinně léčí aknózní pleť. Dvojitá síla modrého laserového světla a T - sonických pulzací ničí bakterie, jež způsobují akné hluboko v pokožce, stejně jako vyrážky a záněty na povrchu, zatímco redukují skvrny a produkci kožního mazu.

Oblíbený přístroj ESPADA byl právě obohacen nejnovějším přírůstkem do kolekce ESPADA. ESPADA BHA + PHA Blemish Solution , jediný gel na nedokonalosti na světě, který byl navržen tak, aby jej aktivovalo modré světlo a T - sonic pulzace. Díky své receptuře se silnou dávkou 2% kyseliny salicylové a vilínu účinně uvolňuje póry a jemně exfoliuje, zatímco aktivní zánět řeší niacinamid a olej z čajovníku, aby rychle zmenšily velikost vyrážky a pomohly snížit začervenání a podráždění. Gel ESPADA BHA + PHA Blemish Solution obsahuje také pantenol a kyselinu laktobionovou, které zklidňují a hydratují oše třovanou oblast. Zabraňují tak nadměrnému vysušování a nevzhlednému loupán