FOREO děkuje generacím žen za moudrost, inspiraci a podporu

Tezera Švecová
01. Březen 2020

Švédská skintech značka FOREO si během letošního Mezinárodního dne žen klade otázku: “Pokud byste mohla proměnit svět v krásnější, udělala byste to?” V případě, že je Vaše odpověď na tuto otázku ano, značka FOREO, jejíž touhou je udělat svět nejen krásnějším a mladistvějším, dává ženám po celém světě možnost to splnit.
 

Vladimir Cuturilo, generální manažer FOREO Eastern Europe říká: “Ve FOREO milujeme příběhy a chceme obohatit životy našich zákazníků tím, že je učiníme šťastnějšími a mladistvějšími. Inspirujeme se životy našich zákazníků každý den a #PayItForwardWithFOREO je o propojování žen po celém světě a sdílení příběhů radosti, moudrosti, inspirace a síly. Pevně věříme, že spolu můžeme udělat svět krásnějším místem a vše začíná pouhým poděkováním.”

#PayItForwardWithFOREO umožňuje poděkovat ženám za roky moudrosti, inspirace 
a podpory, která se předává od počátku věků z generace na generaci, ze ženy na ženu 
a utváří dnešní obraz krásy.

Pro zúčastnění je potřeba jednoduše nominovat ženu, která významně ovlivnila Váš život, podělit se o Váš příběh spojený s touto ženou a FOREO se postará o ostatní – obdaruje nominovanou ženu přístrojem LUNA mini 2 (v hodnotě přibližně 3 000 Kč) jako poděkování za to, že dělá svět krásnějším. 
 

“FOREO je na trhu 7 let, ale značka nevznikala pouze během těchto let – každý produkt 
v portfoliu má svůj příběh. Od původní LUNY, která je inspirovaná neúspěšným dárkem k výročí manželce zakladatele, až po ISSU jako výsledek podezření, že si děti nečistí dostatečně zuby. Každý kousek FOREO technologie, jež dnes držíte v ruce, je výsledkem mnoha let sdílené moudrosti, předávané z generace na generaci žen po celém světě,” dodává Cuturilo.

Kampaň bude probíhat od 1. do 8. března 2020 v zúčastněných zemích.