FOREO LUNA mini 3 pro dokonale zářivou pleť

redakce
27. Srpen 2019

Sezóna bronzové pokožky a dlouhých letních večerů pomalu končí. Nezáleží na tom, zda už vaše opálení z dovolené připomínají jenom instagramové vzpomínky,nebo jestli aktuálně prožíváte cestovní horečku.Švédský odborník na krásnou pleť FOREO přináší jednoduchou odpověď na to,jak rozzářit pleť i během podzimu.

Celá řada výzkumů ukazuje, že oči a pleť jsou to první, čeho si na vás lidé všimnou. Kůže v okolí očí je zároveň nejnáchylnější k projevům stárnutí a velmi se na ní projeví i špatná péče. Kromě správného očního krémuje potřeba se naučit i jeho správnou aplikaci. Velmi účinná je mikromasáž, která zmírňuje otoky, vyhlazuje oční okolí a pomáhá předcházet vzniku vrásek. Naneste oční krém na celé oční okolí a jemně masírujte. Začněte velkými oblouky od obočí až k lícním kostem a postupně je zmenšujte

Čistá pleť je zářivá pleť

Pro dokonalou a zářivou pleť do své zkrášlovací rutiny rozhodně zařaďte důkladné, ale šetrné čištění. Pro jemné a zároveň efektivní čištění si pořiďte pomocníka, který dokáže vaši pleť zbavit prachu, nečistot a zbytků make-upu mnohem lépe než běžné čištění. FOREO LUNA mini 3 představuje čisticí kartáček, který pomocí programu GLOW BOOST vaši pleť vyčistí a rozzáří už za třicet vteřin. Jeho kompaktní velikost z něj činí must have pro všechny cestovatelky a aktivně žijící mladé ženy.Čisticí kartáčky FOREO navíc miluje i modelka Chrissy Teigen, která je nadšená z toho, jak LUNA udržuje její pleť svěží.LUNA mini 3 bude k dostání od září 2019 za doporučenou cenu 4 290 Kč.

LUNA mini 3 pokračuje v úspěšné cestě nejprodávanější kosmetické vychytávky LUNA mini 2 z kultovní řady čisticích kartáčků, jež v současné době používá 20 milionů lidí na celém světě jako součást své každodenní beauty rutiny. Poptávka po další vlně produktů z řady LUNA je způsobená vylepšenými technologickými funkcemi jako je „Najít moji LUNU“, kdy aplikace najde přístroj a upozorní na něj. Kartáček zároveň nese všechny znaky řady včetně inteligentního švédského designu, 650 použití v jediném nabíjení, vysoce kvalitního hygienického silikonového povrchu a široké nabídky intenzit čištění.

Pokud potřebujete zazářit okamžitě či chcete jas pokožky podpořit k maximálnímu výkonu,mějte po ruce rozjasňovač. Vybírat můžete z celé řady odstínů, struktur a výsledného efektu. Rozjasňovač aplikujte na horní linii lícních kostí, na hranu nosu, do žlábku nad vrchním rtem,případně pod nejvyšší bod obočí.