NEWS & ARTICLES

Francouzská elegance v exkluzivním krému!

Právě teď je to nejlepší období se začít starat o svůj dekolt. Firma Kosmetika CAPRI představuje horkou novinku pro letošní léto, kterou je Zpevňující krém na dekolt s vůní dalekého Damašku. Jedná se o přípravek s vysokým obsahem unikátních přírodních extraktů a kozího másla, který je velmi jemný a lehce roztíratelný.

Tento unikátní „retro“ a přitom „cool“ krém zajišťuje nový impuls pro obnovu harmonie pokožky a zpomaluje stárnutí. Při pravidelném používání budete mít pokožku sametově hebkou, zklidněnou a zpevněnou. Krém je vhodný pro všechny typy pokožky a k prevenci strií!

Přidaný vitamín E a zinek podporují pozitivní dermatologické účinky této emulze na pokožku všech typů. Obsahuje vysoký podíl kozího másla, které je od dob královky Kleopatry používáno k zjemnění a zklidnění pokožky. Několik vědeckých studií potvrzuje i pomoc při hojení ran. Jeden z primárních mechanizmů účinku je schopnost stimulace produkce kolagenu-I. Asiaticoside, saponin extrahovaný z Centelly asiatica, je pravděpodobně zodpovědný za tyto účinky především v oblasti hojení ran-zvýšení obsahu kolagenu a lepší epitelizaci buněk. Navíc byla prokázána i její antioxidační aktivita.