Gabriella Salvete – Itálie v Česku, Česko v Itálii

redakce
05. Červen 2018

Značka Gabriella Salvete spatřila světlo světa v roce 1990 a s heslem „krásná každý den“ začala dobývat Česko. Kvalitní a dostupná dekorativní kosmetika si rychle získala srdce žen, které toužily podtrhnou svoji přirozenou krásu špičkovou kosmetikou, jež v sobě spojovala to nejlepší z Čech i slunné Itálie. Obchodní úspěchy a plány na expanzi dovedly firmu k dalšímu milníku – stěhování do Milána, hlavního města módy a elegance, v roce 2010. Na základní filozofii firmy se ale nemění zhola nic – značka Gabriella Salvete chce i nadále přinášet svým zákaznicím produkty v souladu s vývojem nejmodernějších trendů, výjimečnou kosmetiku pro výjimečné ženy.

Gabriella Salvete tvářenky

Gabriella Salvete tvářenky

Vlajkovou lodí flotily produktů pyšnících se značkou Gabriella Salvete jsou rozhodně laky na nehty, portfolio jejích produktů pokrývá ale i kompletní péči o rty, oči nebo tvář. Jaké produkty jsou v současné době hitem?

Gabriella Salvete laky na nehty

Gabriella Salvete laky na nehty

Rtěnka Dolcezza Lipstick Matte má takové složení, které zajišťuje intenzivní a bezchybnou barvu i po několika hodinách. Mikropigment a speciální 3D technologie umožňují, aby byly rty její nositelky svůdné a neodolatelné zkrátka pořád. Tužka na oči Gabriella Salvete Automatic Eyeliner,  dostupná v nejrůznějších odstínech, je zase ideální prvek do každé kabelky, pro pohotové líčení, linky či stínování očních víček.

Makeup Gabriella Salvete Cover Foundation SPF30 se vyznačuje vysokým krytím i odolností, která zajišťuje perfektní vzhled po celý den. Konzistence makeupu je velmi jemná, neucpává póry a skvěle kryje všechny nedostatky pleti. Díky obsahu kyseliny hyaluronové, vitamínu E, zinku, panthenolu a allantoinumu navíc pleť hydratuje a poskytuje jí potřebné živiny. Pudr Gabriella Salvete Nude Powder SPF15 přirozeně sjednotí všechny tóny pleti a současně o ni pečuje prostřednictvím organového oleje, proteinů a oleje z černého rybízu.

Gabriella Salvete Contouring Palette

Gabriella Salvete Contouring Palette

Díky dekorativní kazetě pro ženy s paletkou pro konturování obličeje Gabriella Salvete Contouring Palette se stanete ještě krásnějšími a paletka očních stínů Gabriella Salvete Palette 10 Shades dodá vašemu pohledu hloubku a sílu. I zde je znát nefalšovaný italský šarm a temperament, který je poznávacím znamením veškeré kosmetiky Gabriella Salvete. Koneckonců, zkuste třeba právě tyto dva produkty posoudit sama.