Gin & tonic jako nepostradatelná osvěžující kombinace léta

Tezera Švecová
03. Květen 2019

Gin s tonikem patří již ke klasikám letních volných dnů jako nejlepší způsob osvěžení a podpoření dobré nálady. Nyní se představují nové giny v podobě středomořského Gin MareG´Vine z Francie či orientálního Opihru, které spolu s kvalitními toniky Thomas Henry dopřejí svému konzumentovi skutečně chutný a osvěžující zážitek.   

 

Blížící se slunečné dny vybízejí k osvěžení. Pokud vám chutná gin s tonikem, můžete si vychutnat výjimečné giny, z nichž každý je díky svým specifickým botanicals opravdu jedinečný. Botanicals jsou rostlinné přísady, čili jednotlivé složky ginu, které ve spojení s typickou chutí jalovce utvářejí jeho charakter, vůni a chuť.

Ochutnejte Gin Mare, který vyniká středomořskými botanicals, či Ophir s jeho výjimečnou orientálností. Svojí jemností a vůní po vinných květech vás příjemně překvapí G´Vine. "Kvalitní gin si dopřejte s prémiovým tonikem. Jiné toniky jsou agresivní v chuti či bublinkách a zabíjejí tím zážitek z použitého ginu," radí Carlos Morante, brand ambassador značky Gin Mare. Uvedené giny spolu v kombinaci s německým tonikem Thomas Henry vynikají jedinečnou chutí. Carlos Morante dodává, že jeho nejoblíbenější způsob podání ginu s tonikem je ve velké balonové sklenici s pořádným množstvím ledu a hezkou ozdobou.

Recept na doma připravený kvalitní gin s tonikem

Vyzkoušejte velmi jemný a aromatický francouzský gin G´Vine, který vás oslní svojí květinovou vůní. Spolu s bezinkovým tonikem Thomas Henry získá skutečně lahodnou chuť a v kombinaci se šťavnatým hroznovým vínem přinese dokonalé osvěžení. Na jeho přípravu budete potřebovat 4 cl G’Vine ginu, Thomas Henry Elderflower Tonic a čerstvé hroznové vínoDo vinné sklenice přidejte led, nalijte gin, doplňte tonikem. Mírně promíchejte. Kuličky hroznového vína můžete překrojit napůl. Dozdobte nápoj a užívejte si tohoto skvělého osvěžení. Gin G´Vine zakoupíte za 935 Kč.