Grilovací sezóna s kontaktním grilem WMF začíná!

A je to tady! Opět přichází čas pohody, sluníčka a hlavně – grilování. Vybavte se na letošní grilovací sezónu produkty značky WMF, které toto období udělají ještě o něco pohodovější. S elektrickými grily uspořádejte grilovačku na zahradě a s těmi kontaktními úplně kdekoli, a navíc za jakéhokoli počasí.

Jedete autem na dovolenou? Přibalte si tentokrát do kufru kontaktní gril WMF Perfection Profi Plus, který vám bude tím nejlepším společníkem, ať už jedete k moři, nebo do kempu. Stačí vám pouze přístup ke zdroji a jste připraveni si okamžitě ugrilovat skvělé pokrmy. WMF Perfection Profi Plus je vybaven technologií automatického senzoru, který snímá velikost a tloušťku masa, podle nichž následně určí dobu vaření. Tím bez debat zaručí dokonalé výsledky vždy a všude. Plášť grilu je vyroben z patentované nerezové oceli Cromargan®, která zajišťuje dlouhověkou odolnost a zároveň vypadá elegantně a minimalisticky. Dotykový displej s LED indikátory navíc ještě umocňuje zážitek z grilování uvnitř.

Pokud si nevyberete ani ze 6 programů vaření, můžete zvolit manuální režim, který umožňuje vlastní nastavení. A když přijde na úklid, gril disponuje dvěma odnímatelnými deskami z litého hliníku s nepřilnavým povrchem pro snadné čištění. Grilování už zkrátka nemůže být jednodušší.

Pokud ale preferujete gril venkovní, ani tam nešlápnete vedle, když se rozhodnete pro značku WMF. K dispozici na trhu je totiž elektrický gril Urban Master Profi Plus. A jak už jeho jméno napovídá, v grilování je to opravdový master. Jedná se o jedinečný venkovní gril 2v1 s integrovanou troubou, pro ty nejlepší výsledky z jakéhokoli grilování. Od střech a balkonů až po zahrady jakékoli velikosti, tento gril se postará o nezapomenutelné grilovací party jak ve městě, tak na venkově. Díky dvěma smaltovaným litinovým deskám a vestavené troubě si pochutnáte opravdu na všem – od masa, přes zeleninu, až po zapékaná jídla. Navíc disponuje teploměrem, takže se nemusíte obávat jiných než dokonalých výsledků.