Gwyneth Paltrow a Gwyneth Paltrow, hvězda nové vánoční kampaně Tous – Tender Stories 9.

Tezera Machová
30. Listopad 2018
„Příběh o tom, jak dědictví může spojit dvě sestry - dvojčata“

Společnost TOUS přichází s novou kolekcí šperků a doplňků pro období podzim/zima 2018 a devátou řadou příběhů na pokračování Tender Stories. Tento příběh vypráví o tom, jak se ze zděděného rodinného šperku díky emocím a sentimentu může stát ještě hodnotnější poklad.

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow

Příběh nesoucí název „Dědictví tety Edny“ je již devátým ze série příběhů Tender Stories a vypráví o vztahu dvojčat, která musí projít třemi zvláštními testy, přičemž jedno z nich pak získá ten nejcennější odkaz své tety: náhrdelník TOUS. Která z dívek si ho zaslouží víc? Tous svou charakteristickou jemností v této kampani zaujímá sofistikovaný a humorný postoj pro vyjádření hodnoty svých luxusních šperků. Roli dvojčat si zahrála herečka Gwyneth Paltrow.

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow

Tento nový díl ságy Tender Stories se od předchozích fází odlišuje hned několika novinkami. Tentokrát jsou pro něj klíčová digitální média a aktivní zapojení diváků. Ti budou vyzváni, aby navrhli, která ze dvou sester si náhrdelník po tetě zaslouží více. Globální reklamní kampaň proběhne na několik kanálech zároveň. Dočkala se přeložení do více než 10 jazyků a byla přizpůsobena 17 zemím.

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow