Hair stylisté v prvotřídním studiu flanér na Pražském hradě jsou mistry svých oborů

Když člověk perfektně ovládá řemeslo a dělá svou práci s láskou, je to radost. Ať už staví domy, peče dorty… nebo kouzlí dokonalé účesy. Prvotřídní hair stylisté, kteří proměnili péči o vlasy v osobité umění, se sešli v kadeřnickém studiu flanér na pražských Hradčanech. Adéla, Andrej a Matěj. Každý z nich má svůj jedinečný „rukopis“ a přístup k zákazníkům. Společně s dalšími členy týmu studia flanér, zkušenými profesionály, dokáží podtrhnout přirozenou krásu ženy – od make-upu přes vlasy až po fashion styling.

Adéla Voglová

Adéla Voglová sama sebe definuje přídavnými jmény milá, hodná a pracovitá. Zákazníci na ní oceňují dar mlčet, ne vždy vlastní všem kadeřnicím či kadeřníkům. Po úvodní konzultaci je nechává v klidu vychutnat celou proceduru, včetně precizní masáže hlavy. Pánové odcházejí s dokonalým střihem, dámy milují vlny, které dokáže vytvořit. A kolegové? Pro ně je Adéla zosobněním Hermiony s její kouzelnou mošnou. Moc ráda totiž nakupuje a sbírá malé kabelky, do kterých je schopná naskládat téměř cokoliv.

Andrej Pocisk

Andrej Pocisk má mimořádný talent na dámské střihy, kreativní barvení a také komunikaci s klientkami. „Nebojím se říct věci na rovinu, samozřejmě slušně a na úrovni, opravdu upřímně poradit tak, aby byl výsledek ve všech ohledech výborný,“ říká Andrej.  Po dvanácti letech praxe dokáže doladit střihy či namíchat odstíny, které nejsou ve vzorníku, k maximální spokojenosti zákaznic. 

Matěj Novák

Matěj Novák miluje černou barvu, tedy přesněji řečeno se do ní rád obléká. Naopak ve své profesi je mistrem zesvětlování, z kadeřnických disciplín vyniká také v korekcích barev a ošetření vlasů. Matěj je v každém ohledu elegán s dokonalým vystupováním. Ve studiu flanér je, stejně jako Adéla a Andrej, od jeho otevření.

O studiu flanér


Studio flanér vzniklo přebudováním jednoho z původních prvorepublikových bytů
v domě v Loretánské ulici 13, v němž několik let žila Alice Masaryková, pár kroků
od Pražského hradu. V prostoru s autentickým geniem loci se propojují
profesionální kadeřnická péče, design, umění a móda.


Ve studiu flanér díky prvotřídním komplexním službám dokáží podtrhnout
přednosti a přirozenou krásu každé ženy. V nabídce je individuální kompletní
balíček – zkušený tým profesionálů se postará o make-up, vlasy a fashion
styling. Vždy s respektem k názoru či přání klientek. Neotřelý koncept Studia
flanér spočívá také v podpoře mladých talentovaných umělců, kteří přímo ve
studiu mohou vystavit svá díla, uspořádat vernisáž či divadelní představení.
Studio flanér provozuje vlastní e-shop. Vedle voucherů na své služby, přípravků
k péči o vlasy a tělo prodává také oblečení či doplňky od oblíbených lokálních umělců i designové kousky do interiérů.