Happy Valentine ́s Day: Pro vaši spřízněnou duši a její krásu

Být zamilovaný je tou nejhezčí věcí, která nás v životě může potkat. A přestože bychom lásku měli oslavovat celý rok, Den svatého Valentýna je skvělou příležitostí, jak ji dát najevo okatě a ve vší velkoleposti . Zatímco někdo si potrpí na bohatý program zahrnující večeři v dobré restauraci a minimálně kino, jiný dává přednost intimním chvilkám ve dvou. Ať už patříte do jakékoliv skupiny, nezapomeňte si připravit krásný dárek, který vaší spřízn ěné duši udělá radost a díky kterému bude zářit ještě o trošku víc. Jistě, nikdy nic nezkazíte čokoládou nebo rozkvetlou růží , existují ale i jiné věci, které potěší. Inspirujte se našimi tipy.

Pro ni: Dárková sada Mandlové květy

Něžné, růžové mandlové květy jsou jako láska sama. Nevinné, romantické, krásné... A prospěšné pro pokožku celého těla. Olej z nich lisovaný zjemňuje kůži a je vhodný i pro tu citlivou, která jen tak něco nesnese. Dárková sada Mandlové květy od značky Kneipp obsahuje nejdůležitější produkty každodenní pečující rutiny: voňavý sprchový gel, tělové mléko, tělový peeling, tělový olej, krém na ruce a balzám na rty.

Dárková sada Mand lové květy, Kneipp, 999 Kč

Pro ni: FOREO LUNA 3

Sonický kartáček na obličej LUNA 3 od beauty - tech značky FOERO přináší celou řadu výjimečných funkcí. Zatímco T - Sonické pulzace vyčistí pleť, uvolní zatnuté svaly a zlepší mikrocirkulaci, technologie mikroproudu pokožku zpevní i vypne a vyhladí jemné vrásky. Přístroj obsahuje také červené LED světlo, jež stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, dvě důležité látky zodpovědné z a mladistvý vzhled. Štětinky kartáčku jsou vyrobeny z hypoalergenního měkkého silikonu, kter ý pleť nedráždí.

Sonický kartáček LUNA 3, Foreo, 3 959 Kč na Sephora.cz

Pro oba: Dárková sada Goodbye Stress

Je prokázáno, že do skupiny největších škodlivin pro lidské tělo spadá stres. A obsazuje hned první příčky. Chmury a tlak povinností dokáže rozplynout vůně vodní máty a rozmarýnu, která vašeho drahého přepne do pozitivní nálady. Dárková sada Goodbye Stress obsahuje sprchový gel, který v kombinaci s horkou párou dodá tělu energii a vyčistí hlavu a tělové mléko, jež díky mandlovému oleji zjemní pokož ku.

Dárková sada Goodbye Stress, Kneipp, 439 Kč

Pro oba: Dárková sada šesti olejů do koupele

Ať už dáváte přednost koupeli o samotě, nebo ve dvou, oceníte výběrovou řadu olejů od značky Kneipp , které pohladí po těle i po duši. Sada obsahuje olej s meduňkou pro dokonalý odpočinek, olej se santalovým dřevem, jež přinese hluboké uvolnění, mandlový olej pro hydrataci, moringa olej s bambuckým máslem pro hebkou a pružnou pokožku, olej Goodbye Stress s vůní rozmarýnu a máty a pak kombinaci červeného máku a konopí pro zklidnění podrážděné pokožky. Stačí napustit vanu, do proudu horké vody přilít obsah celé skleničky a naordinovat si 20 minut nerušeného relaxu. Dárk ová sada šesti olejů do koupele, Kneipp, 285 Kč

Dárk ová sada šesti olejů do koupele, Kneipp, 285 Kč

Pro něj: FOREO LUNA 3 Men

Čisticí sonický přístroj LUNA 3 Men s anti - age účinkem udělá radost každému muži, kterému záleží na jeho vzhledu. 16 různých intenzit T - Sonických pulzací vyčistí pleť do hloubky a změkčí vousy , přičemž poskytnou příjemnou masáž. Díky ní se uvolní zatnuté svaly a dojde také k vyhlazení pokožky. Tato technologická vychytávka zajistí hloubkově vyčištěnou pleť, která je jemnější i vypnutější a lépe vstřebává aktivní látky z kosmetických produktů

Sonický přístroj LUNA 3 Men, Foreo, 3 959 Kč na Sephora.cz