NEWS & ARTICLES

Hitem letošního festivalu COLOURS OF OSTRAVA jsou festivalové boty

Společnost Baťa a festival Colours of Ostrava spojily síly a přicházejí s limitovanou kolekcí speciálních „festivalových“ bot – pohodlných, elegantních a designových tenisek. O jejich podobu, která odráží „coloursovskou“ barevnost a pestrost, se postarali výtvarník a člen kapely Tata Bojs Milan Cais a ostravské studio Kantors Creative Club.

Celkově vzniklo šest barevných variant – tři dámské a tři pánské. Na to, jak se boty pro Colours of Ostrava vyráběly se podívejte na videu natočeném přímo v Dolním Němčí.

Colours of Ostrava a Baťa připravily i výhody pro návštěvníky, kteří v teniskách vyrazí přímo na festival. Po předložení vstupenky a kartičky, kterou získají při koupi bot, budou moci projít speciálním VIP Baťa vchodem bez čekání. Navíc pak návštěvníka v areálu čeká ještě spousta dalších překvapení v Baťa stánku.

Festival Colours of Ostrava proběhne od 19. do 22. července v industriálním prostředí Dolních Vítkovic. Hlavními hvězdami jsou Imagine Dragons, Jamiroquai, Norah Jones, Justice, alt-J, Birdy, Midnight Oil, Moderat, LP, Benjamin Clementine, Michael Kiwanuka, Laura Mvula, UNKLE, Afro Celt Sound System nebo Nouvelle Vague. O festivalový look se postará i firma Dermacol, která bude mít na festivalu stánek. Letošním hitem budou barevné pudry na vlasy, které se budou hodit i k těmto festivalovým botám. Limitovaná kolekce bot, která se šila v Dolním Němčí nedaleko Uherského Hradiště, je k dostání ve vybraných prodejnách Baťa a na webu.