NEWS & ARTICLES

Hladká tvář je pořád v kurzu aneb Hladké oholení se SENCOR SMS 501x

Sencor SMS 5014TQ

Hladce oholená tvář neznamená být out, ale zastávat jiný styl. Bezvousá tvář dodá mužům na mladistvém vzhledu, upravenosti a větší důvěryhodnosti. Na to, aby mužská tvář byla příjemná na dotyk a neškrábala jemnou dámskou pokožku, nesmíme zapomenout na dokonalý holicí strojek. Ostatně – i když muži nosí třeba knír, vždy zbývá dost prostoru, kde vousy nejsou žádoucí.

Sencor SMS 5014TQ

Přinášíme vám tip na pánský rotační holicí strojek značky SENCOR SMS 501x se třemi nezávisle výkyvnými hlavami. Právě on může být tou správnou volbou pro bezchybně upravenou tvář. Pomocí technologie 4D se hlavice holícího strojku dokáže dokonale přizpůsobit všem nerovnostem tváře. Je to díky výkyvům hlav do čtyř na sobě nezávislých směrů, takže při holení poskytuje maximální komfort bez rizika podráždění pokožky. Hlavici lze v případě potřeby snadno vyměnit, ale to nebude hned tak potřeba, protože speciální holící frézky mají prodlouženou životnost.

Sencor SMS 5014TQ

Součástí strojku je i zastřihovací nástavec, který umožňuje precizní zastřižení vousu, kotlet či knírku. Celé tělo strojku je voděodolné a lze jej pohodlně omývat pod tekoucí vodou. Dalšími výhodami tohoto přístroje jsou motorek s vysokými otáčkami a jeho ultratichý chod, nízká hmotnost a velká výdrž baterie – dvě hodiny nabíjení postačí na 40 minut provozu, což znamená, že při každodenním dvouminutovém provozu je k dispozici po celý měsíc.

Vybírat můžeme ze čtyř barevných variant. Doporučená cena pánského holícího strojku SMS 501x je 1 499 Kč.