NEWS & ARTICLES

Hodinky vzešlé ze spojení VICTORINOX a ACER

Victorinox a Acer, dvě světově úspěšné a významné společnosti, které se spojili a uzavřeli partnerství obohatí trh novinkou I.N.O.X.. Jsou to první inteligentní hodinky vytvořené díky této unikátní spolupráci. Samozřejmostí je vysoká odolnost proti vnějšímu poškození.

Hodinky ztělesňující historii průkopnické společnosti, která vytváří funkční produkty v nekompromisní kvalitě. Jejich zrodu předcházelo několik let zkoumání, 3 roky vývoje, 6 měsíců pokusů a nespočetně prototypů a testů.
Výsledkem jsou hodinky Victorinox Swiss Army I.N.O.X. s elegantním jednoduchým designem, které v sobě ukrývají složité propracované technologie. Hodinky mají 3 ručičky a datumovku, ciferník v čistém designu a zkosený rámeček, který zdánlivě působí, jako by byl ručně vyřezáván nožem.

Podobně jako slavný armádní nůž této značky rozvine své dokonalé ostří, I.N.O.X. rozšiřuje svou přizpůsobivost podle vašich představ. Modulární a multidisciplinární příslušenství dodává hodinkám originální všestrannost. Je jen na vas zda si vyberete ochranný kryt ve svém oblíbeném odstínu, nebo multifunkční řemínek. Další funkční doplněk, který si můžete vybrat, je propojení s vaším chytrým telefonem CyberTool.