Hody, hody, doprovody, dejte vejce třpytivý...

Klára Kudrnáčová
22. Únor 2018

Zazařte leskem třpytek, které nemají na svědomí znečišťování životního prostředí ani dětskou práci. Mnoho třpytek běžně obsahuje PET nebo mikroplast. Ty často končí v oceánech – ničí mořský život, znečišťují moře plastem, který se nerozkládá. Ale vaše (a naše) záliba ve třpytu může být uspokojena bez použití plastů.

Jiskru koupelovým bombám, sprchovým gelům a dalším produktům dodává nový druh třpytek vyrobený ze syntetického fluorflogopitu (jinak známého také jako syntetická slída). Produkty Lush, ať už třpytivé či nikoli, obsahují potravinářské barvivo (jak jen to je možné), syntetickou slídu, minerály a přírodní škroby. Všechny třpytky, které se vydají potrubím z vaší koupelny, a z nichž některé si najdou cestu i do oceánu, jsou neškodné pro životní prostředí a k jejich produkci není využívána dětská práce.

Užijte si voňavou koupel jednou z nových, voňavých a neodolatelných koupelových bomb. Koupelová bomba FREE RANGERS Vršek nebo spodek? Nebo trochu od každého? Co na tom záleží! Ať sáhnete po kterékoli části, zažijete spoustu šťavnaté zábavy.

WHICH CAME FIRST? Co bylo dřív, slepice nebo vejce? Vejce. A potom úžasná citrusová lázeň. Nebo ne? Dejte si zatím koupel s citronovou a grapefruitovou silicí a uvidíme, jestli na to přijdeme.

CREAM EGG je barevná koupelová pěna ve tvaru vajíčka s mátou a fair trade bio kakaovým máslem. Uvidíte, že se z toho vyklube náramně příjemná koupel. Může být koupel hřích? Zlatá pěna s bergamotovou silicí vám v tom udělá jasno. Vyzkoušejte novou znovupoužitelnou koupelovou pěnu SEVEN DEADLY SPINS

Velikonoční kolekce je k dispozici od pátku 23. února na e-shopu a v kamenných obchodech.