Horský resort Dolní Morava: aktivní dovolená se zábavou a relaxem pro celou rodinu!

Dolní Morava Wellness hotel Vista
Klára Kudrnáčová
02. Srpen 2018

Nevíte kam na víkend?

Horský resort Dolní Morava totiž skýtá celou řadu aktivit, které budou bavit děti i dospělé. Vydejte se na malebné horské pláně a dopřejte si jedinečné zážitky i opravdový odpočinek.

Stezka v oblacích

Stezka v oblacích

Vybere si opravdu každý

Na děti v resortu čeká program v dětských zážitkových parcíchPískový svět poodhalí archeologická tajemství, Lesní zážitkový park vypráví příběh lesa a Mamutíkův vodní park ukáže hravost přírodních živlů. Do Mamutíkova vodního parku v průběhu příštích měsíců navíc přibude nová, ve světě ojedinělá, obří atrakce, kterou jen tak nepřehlédnete! Ty, co se rádi zasní, zveme na Stezku v oblacích. Cesta tyčící se nad překrásnou krajinou pod Králickým Sněžníkem vás očaruje jedinečnými pohledy. Vypůjčte si s celou rodinou kolo a užijte si cykloturistiku. Kromě kol se nabízí také koloběžky, šlapací káry Berg, pro neposedy trampolíny, bobová dráha, BagJump, sedačková lanovka, disk golf či případně rozsáhlý Adrenalin park.

Dolní Morava Single trails

Dolní Morava Single trails

Perfektní tečkou za vaším dnem se jistě stane odpočinek ve wellness hotelu Vista. Děti se zabaví na některém z animačních programů s Mamutíkem, kde se vaše ratolesti zapojí do pohybových aktivit, výtvarných dílen nebo dalších programů s instruktory. V nabídce jsou také speciální animační programy ve vodě například s vodním pólem nebo plaváním dětí a rodičů.

Wellness hotel Vista

Wellness hotel Vista

Rodiče si mohou dopřát hýčkání ve wellness světě. Kde kromě bazénu a vířivky se budete moct uvolnit například na wellness terapiích, masážích pro zdraví a imunitu, masážních rituálech, koupelích a spa procedurách, nebo bude moct věnovat čas sobě ve fitness & kardio centru. A večer se můžete společně odměnit gastronomickým zážitkem na prvotřídní večeři formou bufetu.