Horský resort Dolní Morava odstartuje zimní sezónu velkolepým Grand Openingem již 15.12.!

redakce
11. Prosinec 2018

Příznivci horského resortu Dolní Morava se jistě již těší na velkolepý Grand Opening, který je jako každý rok čeká při příležitosti zahájení nové zimní sezóny. Letošní zimní sezóna však přináší kromě tradičního hudebního a lyžařského opojení také hory novinek. Už v sobotu 15. prosince spouští Dolní Morava smršť zimní horské pohody.

Celodenní lyžovačka vás 15. prosince přijde na openingovou cenu 100 Kč, a to pro děti i dospělé. Poté, co protáhnete své tělo na sjezdovkách, se můžete těšit na 3 skvělé koncerty v čele s kapelou Mirai. Vyzkoušejte si skialpinismus díky testování přímo na svahu a živou diskuzi s odborníky na tento sport. Přihlásit se můžete na půldenní túru se zapůjčenou skialpinistickou výbavou, při níž vám zkušený horský vůdce pomůže překlenout počáteční oťukávání s touto zajímavou disciplínou. Nebo se zapojte do lyžařského závodu pro děti a dospělé a poměřte své schopnosti s ostatními. V rámci programu si také vyzkoušíte nejrůznější lyžařské vybavení a ještě si můžete zasoutěžit o luxusní ceny. Závěrečná after party až do ranních hodin patří Après ski baru Kulaté peklo v čele s Djem Tommy Richem.

 

Velkolepým zahájením sezóny však příjemné aktivity nekončí. Resort si na letošní zimu připravil novinky za více než 200 milionů korun. Nová sjezdovka Vyhlídková, po které se svezete přes 3 km ze Slamníku až ke Slonovi, nabídne nádherné výhledy na krajinu Králického Sněžníku. Na výborné gurmánské zážitky vás pozve nová prosklená restaurace Skalka s posuvnou střechou, která stojí přímo u Stezky v oblacích. Otevíra se také zbrusu nová půjčovna skialpových setů s pravidelnými výšlapy na skialpech s instruktorem. Cenově zvýhodněné dětské skipasy pro tuto zimní sezonu resort prodloužit až do 15 let.

 

Na Dolní Moravě letos zavládne zimní pohoda. Zjistěte o Grand Openingu více. Šetřete čas díky nákupu skipasu online a naplánujte si perfektní dovolenou v horském resortu Dolní Morava!