Hory zážitků a skvělé zábavy na vás čekají na Dolní Moravě

Obří mamut
redakce
26. Červen 2018

Začátek letní sezóny můžete oslavit výletem s rodinou. A kam jinam než na Dolní Moravu. Svůj oblíbený program si tu totiž najde každý - od těch nejmenších až po prarodiče. V horském resortu Dolní Morava je připraveno velké množství originálních animačních programů. A mnohé z nich si užijete společně. V překrásné horské krajině kolem Králického Sněžníku budete poznávat přírodu i tajemství Dolní Moravy.

Chaloupka včelky Andělky

Chaloupka včelky Andělky

Od srpna si můžete projít novou Stamichmanovu štolu a objevit domov vládce Králického Sněžníku. Díky aplikaci ve vašem chytrém telefonu nebo v tabletu, který je k dispozici k zapůjčení, prozkoumáte pomocí zábavné hry obydlí skřítka, který oplývá silou z tajemného kamene Stamichštejnu a rád se obklopuje drahým kamením ze svého utajeného pokladu. 

Bylinková zahrádka

Bylinková zahrádka

Jen kousek od hotelu Vista se mohou děti seznámit s jedním z nejdůležitějších zvířat, která obývají naši planetu. Navštivte včelí úly u chaloupky včelky Andělky, kde se děti obléknou do včelařských kombinéz a nahlédnou do života horských včel ve speciálním výukovém úlu. Práci včelek si pozorně prohlédnete na Bylinkové zahrádce víly Mateřídoušky, kde si děti budou moci zahrát na malé zahradníky. Víla Mateřídouška provede děti zahrádkou s patnácti bylinkami a tropickými keři a stromy.

Animace - vaření se šéfkuchařem

Animace - vaření se šéfkuchařem

A co když bude zrovna pršet? Nemusíte zoufat, ve wellness hotelu Vista najdete zajímavé animační programy. Děti se promění v malé kouzelníky s vůněmi a vytvoří si vlastní esenci namíchanou ze stoprocentně přírodních éterických olejů. Svůj výrobek si pak vezmou s sebou domů. Animačních programů je však celá řada, pro děti jsou k dispozici hry, soutěže, kreativní dílničky, pohybové aktivity, čtení na dobrou noc, lakování nehtů pro princezny, programy pro teenagery s jógou, graffitti, florbalem, vodním pólem nebo malováním na textil a mnoho dalších. Na děti čekají oblíbené parky - Mamutíkův vodní, Lesní zážitkový, Pískový svět, Dětský svět Amálka a nově také světová atrakce v podobě Obřího mamuta. Největší model mamuta na světě měří 13 metrů a skýtá v sobě dvě patra plná zážitků.

 

Mamutíkův park

Mamutíkův park

Jeden víkend na prozkoumání Dolní Moravy opravdu nestačí, využít však můžete výhodné pobytové balíčky wellness hotelu Vista. Co všechno můžete v resortu Dolní Morava kromě zmíněných atraktivit zažít, najedete na webu www.dolnimorava.cz. Už nyní můžete začít plánovat nejlepší dovolenou v Česku!