Hurá do vany s hračkami od Sparkys a Bambule

Pravidelná večerní koupel není pro děti jen očistný rituál, ale oblíbená aktivita, během níž si odpočinou, zklidní se a současně si mohou užít i spoustu legrace. Těm nejmenším mohou při koupání dělat společnost veselá zvířátka a hračky, jež zaměstnají všechny jejich smysly, ti větší pak ocení například voňavé sprchové gely a šampony v lahvích s podobou oblíbených pohádkových hrdinů.

Veselé šplouchání

POTÁPĚCÍ KAČER SE SVĚTLEM zpříjemní čas ve vaně i těm, kteří kontakt s vodou zrovna nemilují. Kačer se po vhození do vody rozsvítí a začne se potápět, zvídavé děti se tak zábavnou formou naučí ponořit hlavu do vody a zakrátko se v ní budou cítit jako ve svém živlu. Vybírat lze ze 3 barevných provedení.

Potápěcího kačera se světlem zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 69 Kč.

Ve skvělé společnosti budou vaše ratolesti také se ŠPLOUCHAJÍCÍ RODINKOU KAČEN. Stačí hodit veselou rodinku do vany a sledovat, jak pluje kolem. Balení obsahuje 1 velkou kačenku a 3 malé, které mohou děti umístit i na záda větší maminky, a pak už jen plout všem dobrodružstvím vstříc.

Šplouchající rodinku kačen zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 399 Kč.

Nekonečnou zábavu si děti ve vaně užijí s MLÝNKEM NA VODU S PŘÍSLUŠENSTVÍM, které zahrnuje lopatku, 2 bábovky a hrabičky. Děti tak mohou vodu nabírat a různě přelévat, což je zabaví na dlouhou dobu. Sada se navíc hodí také na pláž či hřiště s přístupem k vodě a je k dispozici ve 3 barevných provedeních. Výška mlýnku je 28 cm.

Mlýnek na vodu s příslušenstvím zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 169 Kč.

Potěšení pro všechny smysly

Pokud vaše děti patří k fanouškům Tlapkové patroly, jistě je potěší SPRCHOVÝ GEL TLAPKOVÁ PATROLA v lahvičkách s podobou oblíbených hrdinů z pohádky – Chase, Marshalla či Skye. Sprchový gel je šetrný k jemné dětské pokožce, navíc příjemně voní a díky originálnímu designu se určitě stane skvělým parťákem do vany.

Sprchový gel Tlapková patrola zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 149 Kč.

Společnost jim během koupele může dělat také populární Mimoň Kevin. Pořiďte dětem MIMONI ŠAMPÓN A SPRCHOVÝ GEL v lahvičce s jeho podobou. Přípravek díky šetrnému složení nedráždí a nevysušuje dětskou pokožku a zanechává ji jemnou, pružnou a nádherně provoněnou. Vlasy dětí se po jeho použití dobře rozčesávají.

Minimoni šampón a sprchový gel zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 99 Kč.