NEWS & ARTICLES

Hýčkejte své ruce a nohy luxusní Bio Sculpture péčí v novém studiu VĚDOMÁ KRÁSA

Milujete upravené ruce a dokonalé nehty, které jsou navíc maximálně zdravé? Už vás nebaví nehtové salony a studia, která věnují péči o vaše přírodní nehty a jejich okolí minimum času, nebo se tím nezabývají vůbec? Pokud máte pocit, že se vaše manikérka nevěnuje těmto činnostem dostatečně, pak je studio VĚDOMÁ KRÁSA přesně to, co hledáte.

V květnu otevřelo pražské studio VĚDOMÁ KRÁSA ve Vršovicích své dveře všem zákazníkům, kterým nabízí nadstandardní péči o ruce, nehty a nohy v podobě intuitivní manikúry a aplikace šetrných gelů a laků. Majitelky – sestry Andreu a Veroniku Vyletovy - napadla myšlenka nabídnout klientkám i klientům rozmazlující proceduru intuitivní manikůry a šetrnou nehtovou modeláž již před několika lety. Od té doby se snaží posunout péči o nehty do zdravější roviny. Toto snažení je přivedlo až ke značce Bio Sculpture.

Sestry Andrea a Veronika Vyletovy již před několika lety přišly s námětem na rozmazlující proceduru intuitivní manikúry a šetrnou nehtovou modeláží. Jejich snaha je přivedla až ke značce Bio Sculpture®.

O intuitivní manikúře

Pokud jste si zvykli na to, že manikúra v jiných salonech probíhá tak, že se sem tam odstřihne kůžička, věřte, že nehty proto, aby byly dokonale zdravé, potřebují mnohem více péče. Proto sestry přišly s tzv. intuitivní manikúrou. Jedná se o ucelený koncept péče, který vznikal řadu let. Snoubí v sobě nejnovější vědecké poznatky a různé metody ošetření nehtů a nehtového okolí a mnohaletou praxi v oborech manikúry i modeláže. Hodinová procedura šetrně vyhladí okolí nehtu, postará se o záděrky a celkově ozdraví nehtové okolí. Toužíte-li po reprezentativních rukou, toto hýčkání vás ohromí. Ve VĚDOMÉ KRÁSE nic nedělají jen naoko, vaše ruce nebudou upravené jen v den procedury, ale i dlouho poté. Intuitivní manikúra je vhodná nejen pro ženy, ale i muže.

Vyhrajte v naší soutěži poukaz na Intuitivní manikúru s lakováním v hodnotě 800 Kč. Stačí odpovědět na soutěžní otázku v období od 2.7. do 8.7.2018. Výherkyně se pak může objednat prostřednictvím online booking systému - www.salon24.cz/vedoma.krasa