Hydratujte svoji pokožku oleji od SMYSSLY s hedvábím a perlami

Nejen zima představuje pro naši pokožku zátěž. Horké letní dny, silné slunce a nedostatečná ochrana pokožky – to jsou faktory, které vám mohou způsobit třeba i nepříjemnou vyrážku. Svěřte svou pokožku do péče novým olejům po opalování od SMYSSLY, které vaši ji ochrání.

Netradiční značka, pečlivě vybírané přísady, složení podporující přirozené vlastnosti pokožky a přírodní původ kosmetiky. To jsou jen některé charakteristiky, které lze říci o české rodinné značce kosmetiky SMYSSLY. Ta vznikla v roce 2017 z iniciativy matky a dcery, jež toužily po vytvoření vlastní značky kosmetiky. Doposud mají na svědomí 25 produktů, které poskytují celkovou péči o pokožku a pleť. Výrobky jsou k dostání v obalech, jež nezatěžují přírodní prostředí na e-shopu smyssly.com.

S letním obdobím značka SMYSSLY přichází s řadou olejíčků po opalování, jež díky obsahu výtažku z perel a hedvábí zahalí vaši pokožku ochranným filmem. Pokožka totiž dostává zabrat během celého dne, ať už sedíte v kanceláři, vykonáváte pochůzky po městě nebo pracujete na zahradě. Za nedostatečnou péči a pozornost se vám potom může odvděčit vyrážkami, suchými a spálenými místy či odlupující se pokožkou.

S hedvábným či perlovým olejem na tělo se vám ale takové obtíže zdaleka vyhnou. Hydrolyzované hedvábí, které naleznete v prvním produktu, vaši pokožku osvěží, takže poté bude hydratovaná a jemná. Výživu a zklidnění poskytne mandlový a makadamový olej, jež je rovněž součástí složení.

Pokud však toužíte během léta zazářit, měli byste sáhnout spíše po perlovém oleji na tělo. Najdete v něm rovných 22 různých minerálů a vitamínů, které pokožku vyživují a hydratují. Své rovněž přidají makadamový a mandlový olej, díky kterému se produkt snadno roztírá a dobře vstřebává. Před aplikací rozhodně nezapomeňte olejíček protřepat, aby došlo k propojení oleje a perlového prášku. Ten je právě tou tajnou přísadou, jež vaši pokožku doslova rozsvítí. Lahvička každého oleje o velikosti 125 ml stojí 820 Kč.

Neopomíjejte péči o svou pokožku ani během letního období, se SMYSSLY to není nic těžkého.