NEWS & ARTICLES

I Pevonia myslí na muže a přichází na trh s novou řadou

V dnešní době netouží jen ženy vypadat skvěle a svou pleť se začínají starat i muži. Zárukou elegantního a pěstěného vzhledu je pravidelná a důkladná péče o pokožku, která by se i pro muže měla stát každodenní záležitostí. Americká přírodní kosmetika Pevonia Botanica nabízí právě mužům speciálně upravenou řadu pro potřeby pánské pleti.

Pokud se snad nějaký muž ještě dnes domnívá, že si vystačí s vodou a mýdlem, velmi se mýlí. Nevhodné je i používání produktů jejich partnerek s ohledem na jinou kvalitu pokožky. Mužská pleť stárne pomaleji než ženská, protože je silnější (až o 16 procent), obsahuje více kolagenu a produkuje více tuku. Je však velmi citlivá, protože v důsledku každodenního holení přichází pleť o povrchový kožní maz, jehož ztráta způsobuje podráždění pleti, drobné záněty, dehydrataci. Navíc je také třeba počítat s nepříznivým vlivem životního prostředí, stresem a slunečním zářením. Mužská pokožka tedy sice stárne pomaleji, ale jsou-li už na ní vrásky, mají hlubší strukturu.

Proces stárnutí lze, stejně jako u žen, zpomalit vhodnou kosmetickou péčí jakou nyní i nabízí značka Pevonia. Jedná se o speciálně upravenou řadu obsahující kolagen pro potřeby pánské pleti. V nabízené sadě, kterou zakoupíte na webu www.pevoniaeshop.cz, naleznete Pěnivý pleťový čistič, Kolagenový pleťový balzám a Kolagenový oční krém. Aqua-Gel Foaming Cleanser – Pěnivý pleťový čistič důkladně odstraní všechny nečistoty a postará se o hloubkové čištění pleti. Je vhodný pro všechny typy pleti a zároveň po jakékoli sportovní aktivitě. Collagen Boost Face Balm - Kolagenový pleťový balzám omladí a vyhladí jemné linky a vrásky na obličeji. Pomáhá zpevňovat a chránit pokožku před nepříznivými vlivy okolí. Hezky se nanáší a je velmi dobře snášen. Nezanechává mastný film. Posledním produktem z nabízené řady je Collagen Boost Eye Contour - Kolagenový oční krém, který redukuje otoky v oblasti očního okolí a pomáhá ho dobře hydratovat. Krém je bezpečný i pro nositele očních čoček. Sadu pro muže zakoupíte přímo na http://www.pevoniaeshop.cz/produkt/detail/sada-pro-muze-pletovy-cistic-a... za 3 030 Kč.