IGRÁČKOVO auto MultiGO nabídne nově více funkčních prvků – jeřáb, žebřík nebo bagr

Tezera Švecová
18. Září 2019

Revoluční systém aut MultiGo, nosný produkt společnosti EFKO, doplňuje svět postavičky IGRÁČEK. Jeho vývoji věnuje rodinná firma z Vysočiny velkou pozornost, a tak vznikly nové typy užitkových a zásahových vozidel, které zkompletují řady BUILD, CITY a FIRE. Nová auta nabídnou více funkčních prvků, které děti baví při hře, jako jeřáb, žebřík nebo bagr. Dětskou kreativitu a rozvoj motoriky podporuje kombinovatelnost jednotlivých prvků. První část inovací představila firma již na letošním norimberském veletrhu hraček, druhou část přináší nyní tak, aby výrobky byly pro děti a jejich rodiče v obchodech k dispozici jak na dobu „Back to school“ – zahájení školy, tak již jako tip na vánoční dárek.

„MultiGo pro rok 2019 se skládá z osobního a nákladního auta MultiGo, která vynikají svojí vysokou kvalitou zpracování, moderním designem, ale zejména unikátním systémem vzájemně kompaktních aut a výměnných nástaveb a příslušenství. Právě špičková kvalita a unikátnost sytému patří k silným benefitům značky MultiGo. Zmíněný systém MultiGo umožnuje dětem v průběhu hry zaměňovat jednotlivé nástavby aut a tím měnit jejich účel. Během pár vteřin se tak jedno auto promění ze sklápěčky na bagr, jeřáb, valník, domíchávač a podobně. Celý systém je i ekonomický pro rodiče. S jedním, či dvěma auty může „IGRÁČKOVA stavební firma“ obsáhnout až osm různých činností,“ uvádí Miroslav Kotík, majitel a ředitel společnosti EFKO – karton s.r.o.

Nabídka nákladních aut systému MultiGo se nově rozšiřuje o další oblíbené typy užitkových vozů. V řadě Build (stavba) se nově objeví Bagr s funkčním ramenem otočným na základně, Jeřáb s otočným ramenem na základně, výsuvný, se třemi aretačními polohami, lanem a hákem, polohovací Žebřík, a otočný Domíchávač betonu s možností vyklopení. Řada MultiGo Fire (hasiči) se rozroste o Žebřík s košem pro hasiče IGRÁČKA a vyprošťovací Jeřáb. Všechna auta obsahují řidiče IGRÁČKA. Řada Farm (farma) dostane pro stávající traktor nový výměnný čelní nakladač palet včetně nové palety a paletového boxu. Veškeré tyto novinky doplňuji stávající IGRÁČKOVA auta MutiGo a většina je také k dostání jen jako samostatný doplněk pro ty, kteří již auta MutiGo doma mají.

Děti mají k dispozici i velké sady MultiGo, které jim přiblíží práci na stavbě, profesi hasičů, farmářů nebo úklidové čety ve městě. Nasazením různých korbiček na podvozek auta a na přívěs rozehrají různé situace podle jejich fantazie a rodiče navíc uvítají ekonomickou výhodu balení. V nabídce najdeme MultiGo - Build Set, MultiGo - Fire Set a MultiGo - City Set. Každou z uvedených sad pořídíte za 899 Kč.