Inspirace na svatební dárky! Svatební sezóna je v plném proudu. Překvapte své blízké a dopřejte jim voňavý relax.

Hledáte inspiraci na originální dárek pro novomažele? Prozkoumejte naši nabídku plnou společných chvil, neodolatelných vůní a zážitků z koupele. Pokud v našem seznamu nenajdete "toho pravého" nezoufejte! Můžete vybrat produkty dle vlastního uvážení a zabalit je do znovupoužitelného Knot Wrapu a rozdávat tak lásku opakovaně!

Kolekce je dostupná ve všech prodejnách, online a v Praze i na Wolt(u)!

Relax- Dárek 900 Kč/ks

Užijte si dávku klidu a pohody v objetí relaxační levandule v uklidňujících produktech ideálních pro vaši přípravu do peřin.

Blissful- Dárek 1600 Kč/ kus

Dáreček plný blaženosti v podobě osmi produktů do sprchy i pro péči o tělo, které rozmazlí každičký kousek vašeho já.

All the best- Dárek 950 Kč/ kus

Čtyři z našich nejprodávanějších produktů do sprchy a pro péči o tělo, které očistí, oživí a zjemní pokožku.

Stop! Shower Time- Dárek 2500 Kč/ kus

Ultimátní dárek pro všechny, kteří upřednostňují sprchování před koupáním. Rozmanitý výběr nejoblíbenějších produktů do sprchy a pro péči o tělo i vlasy.

Relax More- Dárek 2500 Kč/ kus

Tento ručně vyráběný veganský dárek je dokonalá ukolébavka v krabici. Super-konejšivá kolekce vám pomůže uvolnit a zklidnit mysl i tělo a vynese vás nad mráčky.

Lush Life- Dárek 3800 Kč/ kus

Když chcete někomu udělat velkou radost, s tímto pokladem plným hýčkání od hlavy až k patě se vám to určitě povede.

Bring Me Sunshine- Dárek 1450 Kč/ kus

Dárek plný radosti, prosluněné nálady a rozmazlování od hlavy až k patě v podobě povznášejících produktů do sprchy a pro péči o tělo.

Love Knots- Bálení dárků 150 Kč/ kus 50x50cm

Jestli byste rádi sáhli po ekologickém řešení dárkových obalů, zkuste tento Knot Wrap z recyklovaného plastu, který je univerzální znovupoužitelnou alternativou k balicímu papíru a pomůže vám vytvořit někomu dokonalý dáreček na míru. Po rozbalení může být použit znovu a znovu, ať už na další dárek, nebo třeba jako módní doplněk. Svou velikostí 50 × 50 cm je ideální k zabalení drobné pozornosti a nošení jako ozdobného kapesníčku.