Inspirujte se Valentýnskou kolekcí od Lush

redakce
16. Leden 2019

Lush představuje svoji Valentýnskou kolekci, která se tentokrát nese v duchu ovoce a lásky. Při tvorbě kosmetiky vychází z čerstvých ingrediencí. Jablko, které sníte přímo ze stromu, je pro naše tělo skvělá volba ... a stejně čerstvá, ručně vyrobená kosmetika tak krmí vaši pokožku a pečuje o ni. Výsledek experimentu s tématem ovoce a lásky vedl mimo jiné k emoji - inspirované koupelové bombě, dráždivým názvům výrobků a nejčerstvějším sprchovým gelům. Pojďte se pokochat a inspirovat těmi nejlepšími valentýnskými dárky!

American Cream

American Cream

Zajímavostí je fakt, že 85% kolekce je bez obalů a každý nabízený balený výrobek můžete zakoupit i v bezobalové (nahaté) alternativě, takže se můžete sami rozhodnout a strávit Valentýna nahý/á. Pro ženu vyberte například růžový American Cream - nahatý sprchový gel. Tomuto sladkému vanilkovo-jahodovému potěšení s dotekem šalvěje a hřejivé benzoové pryskyřice těžko která odolá. Naháče zakoupíte za 395 Kč. Zajímavost přichází v podobě American Pie - nahatého tělového kondicionéru, který kromě aroma vanilky a jahody obsahuje spoustu hydratačních másel. Pořídíte ho za 419 Kč.

American Pie

American Pie

Zlato-hnědá koupelová pěna Open Your Heart se stane potěšením nejen pro ženy. Nechte hluboké tóny kardamomu a santalového dřeva otevřít vaše srdce. Nepokoušejte se odolat kakaovému a bambuckému máslu se zlatým třpytem, které vás příjemně obejmou a zanechají vaši pokožku sametově hebkou. Kus pořídíte za 179 Kč.

Adam´s Apple

Adam´s Apple

Vyzkoušejte ústní vodu v tabletkách - Adam's Apple. Jak už název napovídá, ucítíte jablečné aroma, které se pojí s mátou, citrony a limetkami, čímž vašim vašim ústům dopřejí pořádné ovocné osvěžení. Tabletky obsahují prášek z fair trade bio aloe vera, který se podílí na zklidnění dásní. Ústní vodu zakoupíte za 285 Kč. Další zajímavostí je Love Island - peeling na tělo, který vám promasíruje celé tělo. Peeling obsahuje písek, mořskou sůl a cukr a voní po řízných jablkách. K zakoupení za 139 Kč.

Love Island

Love Island