Intenzivní omlazení pleti s COLLAGEN+

redakce
21. Leden 2019

Vrásky na pokožce vznikají díky stresu, nervozitě, ale i specifické mimice a je opravdu velmi těžké se jich zbavit. Při prvních náznacích může pomoci speciálně vyvinutá řada COLLAGEN+ od značky Dermacol. V ní najdete hned několik účinných látek. Na prvním místě je kolagen, který na suché pokožce vyhladí vrásky a skvěle ji hydratuje. Další důležitou složkou je Kalpariane - extrakt z mořské řasy, který zpevňuje a zlepšuje elasticitu pleti, zároveň ji vyživuje a chrání před volnými radikály. GATULINE Link n Lift je extraktem z květu jírovce maďalu. Pleť je po něm viditelně pevnější, redukuje délku, hloubku a počet vrásek. Další složkou je STIM-TEX, který obsahuje vysoký obsah kyseliny linoleové. Kombinací složek vosku ječmene setého, arganového oleje a bambuckého másla je dosaženo toho nejlepšího účinku v boji s podrážděnou pokožkou. Zklidní pokožku a zmírní svědění a začervenání. Poslední složkou je kyselina hyaluronová, ta je známá pro vázání vody v pleti, zvětšuje svůj objem, a tak vyplňuje vrásky.

Intenzivní omlazující denní krém, 199 Kč, 50 ml

Intenzivní omlazující denní krém, 199 Kč, 50 ml

COLLAGEN+: Komplexní péče pro pleť od 35 let věku

Intenzivní omlazující denní krém SPF 10 pokožku hydratuje, redukuje hloubku vrásek a zpevňuje kontury tváře. Vysoký obsah kolagenu a extraktu z mořských řas zaručuje perfektní vypnutí pleti, která je zároveň pružná a svěží. Po náročném dni je vhodné použít intenzivní omlazující noční krém, který pleti poskytne optimální péči během spánku, redukuje hluboké vrásky a vrací pleti energii.

Intenzivní omlazující noční krém, 199 Kč, 50 ml

Intenzivní omlazující noční krém, 199 Kč, 50 ml

Dalším z krémů řady je Intenzivní krém na oči a rty, velký pomocník v boji proti viditelným známkám stárnutí pleti v okolí očí a rtů. 

Intenzivní krém na oči a rty, 149 Kč, 15 ml

Intenzivní krém na oči a rty, 149 Kč, 15 ml

Doplňkem kolagenové péče je Intenzivní omlazující pleťová maska s obsahem vitamínu E, která pleť vypíná, obnovuje její pevnost a elasticitu.

Intenzivní omlazující pleťová maska, 49 Kč, 2 x 8g

Intenzivní omlazující pleťová maska, 49 Kč, 2 x 8g

Soutěž o 2 balíčky Collagen+

Soutěžte s námi o 2 kompletní balíčky řady Collagen+

Soutěžní otázka: Kolik produktů najdete v řadě Collagen+?

a) 3

b) 4

c) 5

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 3.2.2019. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.