Jak udělat z přebalování hezkou chvilku? Pořiďte si Kolorky

Když se řekne KOLORKY, pravděpodobně vás napadne, že se bude jednat o něco barevného, ale většina z nás si nepředstaví nic konkrétního. Pokud ale zjistíte o co se jedná, budete velmi mile překvapeni. A pokud navíc čekáte nebo máte doma miminko, které používá jednorázové plenky, a chtěli byste používat eko variantu, jsou Kolorky určené přímo vám. Více se o nich dozvíte na webu kolorky.cz a my vám je představíme v tomto článku.

Majitelka Jana Chladová, která značku KOLORKY založila v roce 2016, pracovala dlouhá léta ve finančnictví, ale stále toužila po tom uspokojit svoji kreativní duši. V její hlavě se zrodil nápad spojit zboží každodenní spotřeby s krásným designem, a tak vzniky KOLORKY – plenky v jedinečném designu a kvalitě. Od první myšlenky uběhl rok a Jana v roce 2017 spustila e-shop, na kterém začala prodávat eko plenky s designem, který se bude líbit nejen dětem, ale i rodičům. Splnila si svůj sen a vybudovala úspěšnou firmu, stále vymýšlí nové věci, a tak už můžete koupit nejen základní denní plenky KOLORKY DAY, ale i noční variantu KOLORKY NIGHT a prémiovou řadu KOLORKY DELUXE VELVET. A tím rozhodně nekončí, začátkem roku představí novinku – KOLORKY, které budou ještě více šetrné k životnímu prostředí, protože stávající LDPE plast nahradí plastem z kukuřičného škrobu. My si dnes představíme klasické denní a noční KOLORKY.

design Day

design Day

KOLORKY DAY - denní plenky

KOLORKY DAY myslí na zdraví vašeho miminka, přírodu kolem sebe a design, který udělá i z přebalování hezkou chvilku. Vzhledem k tomu, že jsou vyrobeny z přírodních a obnovitelných materiálů, jsou bělené zcela bez chlóru (metodou TCF - total chlorine free) a nejsou parfémované, jsou šetrné nejen k jemné dětské pokožce, ale i naší planetě. KOLORKY DAY mají pružný pasměkkou přední pásku a pohodlné manžety z netkané textilie, vnitřek plenky je tvořen pečujícími proužky z Aloe Vera.

Pomyslnou třešničkou na dortu jsou barevné potisky Kolorek, které podtrhnou styl vašich dětí. Plenky jsou totiž základem šatníku všech miminek a měly by se líbit nejen jim, ale i rodičům, kteří o ně pečují. Momentálně jsou denní Kolorky k dostání ve čtyřech barevných designech.  Poznávacím znamením Kolorek, je černobílý obal s průhledem, tak aby byl vidět vybraný design.  Obal je navíc vyroben z bioplastu, který se po čase rozpadne.

design Night

design Night

KOLORKY NIGHT - noční plenky

KOLORKY NIGHT se postarají o klidnou noc každého miminka. Obsahují zvýšenou absorpční vrstvu, díky které miminko zůstane v suchu po celou noc. Stejně jako denní plenky jsou vyrobeny z přírodních a obnovitelných materiálů a běleny bez chloru, vychytávku však nabízí indikátor vlhkosti, díky kterému poznáte, kdy je třeba děťátko přebalit.