Jedinečný vánoční dárek? Voucher do vyhlášené restaurace Grand Cru

Tezera Švecová
17. Prosinec 2018

Máte mezi svými blízkými pravého gurmána? Pak pro vás máme super tip na vánoční dárek, kterým je voucher do restaurace Grand Cru. Tento uznávaný pražský podnik navštívili snad již všichni příznivci luxusních pokrmů. Skvělé jídlo tu můžete doplnit prvotřídním vínem, které vám doporučí zkušený sommeliér.

 

 

Někdy nám vybírání toho pravého dárku dá hodně práce. Pokud však darujete možnost užít si nezapomenutelný zážitek, stěží se spletete. Tím spíš, pokud máte ve svém okolí opravdového gurmána. Pro takového bude návštěva restaurace Grand Cru jistě neopakovatelným zážitkem. Podnik využívá kombinace netradičních chutí a sezónních surovin, dále také nabízí degustační menu, ve kterém si můžete vy či vaši přátelé vychutnat různé speciality podniku.

 

Přátelům či rodině můžete darovat voucher ve vámi zvolené hodnotě. Vyzvednout si ho můžete přímo v restauraci, či si o něj zažádat elektronickou formou. Navíc se na něj vztahuje nový věrnostní program YIM & PIJU, v rámci nějž můžete nasbíranými body dále platit v restauracích spadajících do věrnostního programu. Hledáte aktuální menu restaurace Grand Cru? Pak navštivte webové stránky restaurace.

 

 

YIM & PIJU

Nový věrnostní program YIM & PIJU je jako na míru dělaný všem labužníkům. Věrnostní kartu si můžete vyzvednout v kterékoliv z restaurací věrnostního programu, tedy v Grand Cru, v Pohostinci Karlín a Pohostinci Monarch. Sbírejte body, kterými pak můžete v restauracích platit. Spolu s kartou získáváte i 5% slevu do e-shopu www.1er.czVíce inforamcí o věrnostním programu najdete na stránkách Karlin.pohostinec.cz.