NEWS & ARTICLES

Ježíškovy dárky nejen z Mcely Bouquet kolekce a vánoční masáže

Nevíte čím potěšit své blízské pod stromečkem? Chateau Mcely přináší dárkové bestsellery v podobě kosmetiky MCELY BOUQUET nebo certifikátů na vánoční masáže.

MCELY BOUQUET je přírodní kosmetická linie v bio kvalitě, která se na zámku Mcely ručně míchá již od roku 2010, je stálicí mezi mcelskými vánočními dárky. Nahlédněte pod roušku jeho tajemství.

MCELY BOUQUET s láskou míchá, etiketuje, krabičkuje, označuje v malé laboratoři pouze malý tým lidí v malých sériích. Od původních 9 druhů produktů, které vznikly v roce 2010 se zámek propracoval k 26, které pokrývají péči o celé tělo. Všechny vznikají téměř z devadesáti různých druhů surovin. V zámecké laboratoři se také vyrábí celkem 6 druhů bylinných výtažků. Na 1 kilogram výtažku se spotřebuje zhruba 10 až 12 kilogramů čerstvých bylin. Získat takový jeden výtažek trvá zhruba 3 až 4 měsíce. Zámek připravil zajímavé možnosti pro Ježíška.

Aby čekání na Ježíška bylo příjemnější, v průběhu celého adventu a Vánoc je možné vyzkoušet speciální VÁNOČNÍ 60 MINUTOVOU MASÁŽ S VŮNÍ SVAŘENÉHO VÍNA Z LETOŠNÍ ÚRODY HROZNŮ v ceně 2 390 Kč pro období od 26. 11. 2016 do 1. 1. 2017. Při originální šedesátiminutové terapii objevíte blahodárný účinek hroznů v podobě legendárního hroznovo-cukrového peelingu Sizzling Riesling Peeling a stejnojmenného výživného masážního oleje s hroznovým olejem sladké-kořeněné vůně z kolekce MCELY BOUQUET. Pro dokonalý vinařský zážitek si vychutnejte přikládání jakoby sluncem nahřátých kamenů, základu každého vinohradu. Tato vinná kosmetická ochutnávka je inspirována výjimečnou kolekcí „V objetí Malých Karpat“, které vytvořilo MCELY BOUQUET exklusivně pro nádherné bratislavské lázně ZION SPA v Grand Hotel River Park.

Všechny produkty MCELY BOUQUET je možné zakoupit v e-shopu, kde zájemci najdou i pobytové, gurmánské, lázeňské zážitkové dárkové certifikáty, originální dárky z kolekce princezny Nely či zámeckého butiku v čele s hedvábnými šátky. Horkou předvánoční novinkou je možnost zakoupení ELEKTRONICKÉ VERZE DÁRKOVÉHO CERTIFIKÁTU, který lze vytisknout okamžitě v pohodlí domova.