NEWS & ARTICLES

Již počtvrté se slétnou bohyně na Chateau Mcely

Bohyně zde stráví motivační víkend plný prožitků a hloubkové relaxace, a to v termínu 24. až 26. března. HLAVNÍM POSELSTVÍM bude ŽÍT ŽIVOT SVÝCH SNŮ. V pozornosti budou témata: Jak být v souladu sama se sebou…,Jak být plná života a radosti…, Jak pečovat o svůj osobní rozvoj a seberealizaci…, Jak být inspirativní bohyní pro ostatní..., Prostě, jak žít život svých snů…

Tato témata se budou řešit a diskutovat v rámci dvou hlavních a na sebe navazujících inspirujících a obohacujících seminářů: sobotního s DENISOU ŘÍHA PALEČKOVOU a nedělního s LARISOU FRANCÍRKOVOU. Vše doplní sobotní kurz míchání přírodní kosmetiky s přípravou mini rituálu pro „Tajemné mcelské bohyně“ k následné blahodárné relaxaci v soukromí pokoje. Třešničkou na dortu bude vernisáž malířky SARAH I. AVNI.

Přednášky doplní lehké božské gastronomické zážitky v podobě plné penze, 60minutové kosmetické ošetření „Mcelská bohyně“ a další relaxace v MCELY BOUQUET SPA. Vše zabaleno v balíčku na dvě noci. Slet bohyň bude letos spojen i s odhalenímdvou dlouho očekávaných kosmetických novinek přírodní linie MCELY BOUQUET (Rose Conditioning Mist a Rosehip Honey Peeling, které budou mediálně brzy představeny).

Slet bohyň je stálicí s dalšími vybranými kalendářními akcemi. KALENDÁŘ AKCÍ 2017 je i letos přehlídkou jen těch nejúspěšnějších a nejoblíbenějších zážitků. Na počátku léta přibude i novinka v podobě dobrodružné slavnosti pro větší děti „Teenager Survival Camp“. Tento víkend citlivě reaguje na odrostlé princezny a prince, kteří fandí po mnoho let oblíbené slavnosti Sletu princezen, která je primárně určena pro menší děti.