NEWS & ARTICLES

K dodržení pitného režimu dětí vám pomohou Žížaláci

S letním počasím přicházejí i horké sluneční paprsky, které nás umí i potrápit. Horké letní dny nejsou ideální pro naše děti a jejich pitný režim. Velmi rychle u nich totiž dochází k dehydrataci. Společnost SodaStream myslí na děti a přichází na trh s limitovanou edicí v zajímavé dárkové edici Žížaláci, po které zatouží nejedno dítě.

Žížaláci jsou oblíbené pohádkové postavičky, které budou s jistotou pomáhat vašim dětem správně pít. Nabízená sada obsahuje 2 ks nápojových lahví o obsahu 0,5 l, které se skvěle vejdou do školní tašky, originál knížky Žížaláci, který je v komiksovém provedení a plastelínu v 10 barvách.

Děti potřebují hodně vody! Zatímco dospělému se doporučuje vypít 2,5-3 litrů tekutiny, dětský organismus má potřebu vyšší, protože je tvořen větším podílem vody. Dostat do dětí dostatek tekutin je mnohokrát až nadlidský výkon a nejeden rodič hledá způsob jak na to. Řešením je udělat z pití pravidelnou a zábavnou aktivitu a dětem umožnit udělat si "žížalácký" nápoj podle jejich představ. Nemůžeme opomenout fakt, že příprava domácí výroby perlivých vod může mít i edukační charakter, a to, děti vést již od mala k odpovědnému a etickému chování se k přírodě. Doporučená cena dětského setu Žížaláci je 499 Kč.