Kärcher představuje zahradu divů

Tezera Švecová
19. Srpen 2019

Společnost Kärcher se řadí mezi experty na úklid domácností a to nejen v případě čistoty, ale také úspory energie, vody a času. Stejným heslem se řídí při vývoji nových pomocníků v péči o zahradu a úklid okolo domu. Pojďte nahlédnout do světa Kärcher divů, kde nic není nemožné. Úklid vás začne bavit a sekačka vykouzlí trávníku perfektní střih!

Čistě posekaný trávník bez práce

O perfektní zastřižení trávníku se postará Robotická sekačka Kärcher RLM 4, které u práce nemusíte vůbec asistovat. Disponuje dvoustranně broušenými tvrzenými noži, které trávu posekají na jemno a podpoří mulčování. Sekačka obsahuje vymezovací kabel, díky kterému náhodně poseče trávník, aniž by po sobě zanechala stopy po sekání. Je vybavena dešťovým senzorem a multisenzorovou technologií, díky které dokáže při kolizi změnit směr. Výšku sečení snadno nastavíte na 25 až 55 mm. Poté, co se vybije, si sama zajede do nabíjecí stanice. Doporučená cena sekačky je 28 790 Kč.

Chodníčky bez plevele

Odstraňovač plevele Kärcher WRE 4 Battery je 18V přístroj na baterie, který využijete pro odstraňování mechu a plevelu nejen na plochách, ale i ve spárách a na hranách. Nezastaví ho ani vytrvale prorůstající pampelišky, jitrocel či jetel. Inovativní kartáčová hlava se štětinami zajistí snadné odstranění veškerého plevele a mechu. Doporučená cena je 6 490 Kč.

Čistí účinně, šetrně a nepotřebuje zásuvku

Dalším zahradním pomocníkem se stane ruční bateriová tlaková myčka Kärcher KHB 5 Baterry, ke které jen připojíte hadici a můžete se pustit do práce. Tlaková myčka byla oceněna cenou DESIGN AWARD 2019, disponuje výměnnou baterií, takže je připravena kdekoliv k použití. Využijete ji při čištění zahradního nábytku, květináčů, jízdních kol a všeho ostatního okolo domu. Myčka obsahuje 2 trysky - plochou pro šetrné čištění a rotační pro silné znečištění. Pořídíte ji za doporučenou cenu 6 490 Kč. Tyto a další pomocníky zakoupíte na e-shopu Kärcher. Ať už si pořídíte jakéhokoliv pomocníka pro vaši zahradu, práce vám půjde s úsměvem a navíc ušetříte spoustu času a energie!