Kazar představuje kolekci obuvi jaro/léto 2019, která hraje všemi barvami

Tezera Švecová
22. Březen 2019

Polská společnost Kazar, vyrábějící módní obuv, představuje svůj Lookbook pro sezónu jaro/léto 2019, který vznikl v Los Angeles v Kalifornii, a vyzývá všechny, aby vstoupili do jarní sezony pevným a rozhodným krokem. V rámci manifestu BE PROUD, BE YOURSELF dodává odvahu při rozhodování o sobě, inspiruje k následování hlasu svého srdce. Obuv značky Kazar se prezentuje jako partner v každodenním životě a společník na cestách a vyjadřuje svobodu, sílu a krásu. Na výběr je široká škála kvalitních bot rozličných barev, vzorů a modelů.

Cena 3 490 Kč

Cena 3 490 Kč

Dámská kolekce

Nová kolekce dámské obuvi je určena moderním ženám, které zde najdou produkty odpovídající jejich potřebám a stylu. V kurzu jsou exotické, hadí potisky v matném provedení, ale také například přírodní etno motivy. Inspirací bylo nové kolekci umění a dokonce i graffiti, proto v ní najdete škálu sytých barev. Těšte se na skutečný wow efekt! Kolekci dominují barvy sezóny, barvou letošního roku je korálová, která působí skutečně luxusně a k níž se hodí decentní střihy. V paletě barev dále vynikají jemné odstíny béžové od krémového po písčitý a zemité tóny nasycené zelené, slunečné a teplé žluté, ale také elegantní vínové, která vynikne především v modelech ze semišové kůže.

Cena 3 990 Kč

Cena 3 990 Kč

Pánská kolekce

Kazar nepřináší toto jaro pouze nové dámské modely, v trendech nijak nezaostává ani pánská kolekce, jejíž nabídka se stále rozšiřuje. Pro nadcházející období si značka pro pány připravila širokou škálu motivů a modelů i barevných variací. Kromě nejkvalitnějších materiálů a komfortu najdeme v nabídce také originální design. Kazar své pánské zákazníky hýčká nejen obchodní obuví, své klienty též potěší širokým výběrem sneakersů a obuvi pro každodenní nošení. Stejně tak jako dámám, tak i pánům nabízí street artové potisky, vyberou si zde ale i příznivci sportovních modelů. Barevně je obuv též laděna do jara - blankytně či námořnicky modré, lesní zelené, minerální červené či slunečné, energetické žluté, které osvěží každodenní outfit.

Sneakersy, cena 2 990 Kč

Sneakersy, cena 2 990 Kč

Díky rozmanitosti materiálů, vzorů a modelů jak v dámské, tak i pánské kolekci, si zde najde svůj styl opravdu každý z nás. Možnost vytvoření nejrůznějších kombinací nabízí široká škála obuvi, tašek a příslušenství. Kazar připomíná, že všechno závisí na naší představivosti, že být sám sebou je věcí odvahy, ale také zdrojem síly, a krása nás může doprovázet každý den, kýmkoliv jste a kamkoliv míříte.

Cena 3 490 Kč

Cena 3 490 Kč