Když je mop výjimečný!

Tezera Švecová
08. Červenec 2020

Pocitu z krásně uklizeného domova se vyrovná jen máloco. Jenže díky každodennímu spěchu a časovému vytížení si tento luxus často nemůžeme dopřát. Pro všechny zaneprázdněné hospodyňky přináší značka Vileda revoluční rotační mop Vileda TURBO, velkého pomocníka při úklidu, díky kterému se mytí podlahy stane hračkou! 

Rotační mop Vileda TURBO prošel mnoha inovacemi, aby se stal skutečně tím nejdokonalejším pomocníkem do domácnosti. Obsahuje dva druhy třásní - bílé a červené. Bílé jsou tvořeny ze 100% mikrovlákna, které se pyšní dokonalou savostí a zaručuje snadný úklid. Červené třásně jsou vyrobeny z abrazivního materiálu, díky němuž velmi šetrně zbaví podlahu i sebemenší nečistoty. Nástavec je trojúhelníkového tvaru, pomocí kterého se s mopem dostanete do každého rohu a díky polohovatelné teleskopické tyči vás nebudou bolet záda.

Nejen samotný mop, ale i kbelík prošel inovací. Má propracovanou konstrukci a podélná rukojeť zajišťuje lepší stabilitu spolu se snazší manipulací. Navíc disponuje čelním otvorem, který se postará o pohodlnější a intuitivní vyprazdňování. Kbelík je maximálně lehký, přenášení po domácnosti tedy nebude činit hospodyňce žádné obtíže.

S mopem Vileda TURBO odpadá máchání rukou ve špinavé vodě či ohýbání zad. Kbelík je opatřen speciálním pedálem, který jednoduše sešlápnete a Vileda TURBO vyždímá mop do poslední kapky. Úklid tak nebude tolik namáhavý ani pro seniory, kterým již ubývají síly. Díky speciálnímu tvaru ždímače navíc zabráníte cákání vody mimo kyblík, takže se nemusíte bát, že uklouznete. Rotační mop Vileda TURBO využijete na všechny typy tvrdých podlah. Pořídíte ho v běžných sítích hypermarketů či hobby marketů a na e-shopu od 989 Kč.