NEWS & ARTICLES

KInder Surprise přináší pro vaše děti nové pokušení s Máša a medvěd a The Happos Family

Kinder Surprise je tu opět s novým překvapením! Děti mohou v lahodném čokoládovém vajíčku objevit oblíbené hrdiny z animovaného seriálu Máša a medvěd a veselé hroší kamarády The Happos Family. Rozverní hrošíci i zvířecí kamarádi Máši amedvěda si získali celý svět svým dováděním a rozpustilými kousky. Potěšte své děti zakoupením nového Kinder vajíčka a bavte se s nimi i vy!

Znáte malou nezbednou holčičku Mášu a jejího laskavého kamaráda medvěda? Malá, ale rázná Máša dokáže bývalého cirkusového medvěda svými kousky občas pěkně poškádlit. Nerozlučnou dvojku z domečku u lesa už nyní nemusíte vidět jen na obrazovce, ale můžete ji mít i u sebe doma! Bezprostřední Máša ve svém fialovém šátku, klidný medvěd a spousta jejich zvířecích kamarádů ze dvora i z lesa na vás nově čekají v Kinder Surprise.

Stejně tak i modří hrošíci ze seriálu The Happos Family. Parta hroších kamarádů se pokaždé nemůže dočkat, až z jejich africké rezervace odjede poslední autobus s turisty. Jen co zmizí za kopcem, ve vteřině se ze vzorných klidných hrochů promění v nespoutané kumpány, kteří si pokaždé vymyslí novou veselou zábavu. Skamaraďte se s těmito hravými hrošíky i vy – čekají na vás v oblíbeném Kinder Surprise.