Klub hraček rozdává radost malým i velkým

V Klubu hraček hračkářství Bambule a Sparkys myslí nejen na děti, ale i jejich rodiče. Členové jsou za každý nákup odměněni speciálními dukátky, které pak mohou vyměňovat za slevy a výhodné nabídky v hračkářstvích Bambule a Sparkys. Pro děti je navíc připravena řada překvapení – k narozeninám, svátku nebo k Vánocům, zatímco pro rodiče je nakupování v prodejnách i e-shopech Bambule a Sparkys ještě příjemnější a hlavně výhodnější!

Jak sbírat dukátky?

Dukátky členové klubu sbírají za každý nákup v kamenných prodejnách Bambule a Sparkys či v e-shopech www.bambule.cz a www.sparkys.cz. Počet získaných dukátků se odvíjí od ceny jednotlivých položek. Členové je získají za každých 20 Kč z ceny položky, přičemž čím vyšší je její cena, tím víc dukátků bude připsáno na jejich konto.

  • při nákupu položky do 499,90 Kč získají členové klubu za každých 20 Kč 1 dukátek

  • při nákupu položky od 500 do 999,90 Kč získají členové klubu za každých 20 Kč 2 dukátky

  • při nákupu položky od 1 000 Kč získají členové klubu za každých 20 Kč 3 dukátky

To znamená, že například při koupi položky v hodnotě 899,90 Kč získají za každých 20 Kč 2 dukátky a na jejich konto tak bude připsáno rovnou 90 dukátků. Ty pak mohou vyměnit za slevu na další nákup ve výši 90 Kč.

Další výhody Klubu hraček

„Prioritou Klubu hraček jsou spokojení zákazníci, kterým chceme dopřát ještě výhodnější a pohodlnější nákupy. Vedle dukátků na ně v Klubu hraček čeká spousta dalších výhod,“ vysvětluje Jana Krčková, marketingová ředitelka, a dodává: „Klubová karta je online, takže zákazníci již nepotřebují další kartičku ani aplikaci. Ke svému účtu se snadno přihlásí přímo na webu www.klubhracek.cz, a kartičku tak mají vždy u sebe. Online jsou také naše dukátky. Pro jejich sbírání a uplatňování stačí pouze klubová karta.“

Členové klubu mohou využívat také speciální klubovou nabídku produktů za výhodné ceny. Navíc získají i speciální partnerské poukázky na slevy na hračky, kulturu a sport.

Pro přihlášení do Klubu hraček se stačí zaregistrovat na webové stránce www.klubhracek.cz.