Kniha "Ó,ó,ó, vajíčko!" zavede do tajuplného hmyzího světa a pohladí po duši nejen dětské čtenáře!

redakce
03. Červen 2019

Známá autorka dětských titulů Ester Stará vydává novou knihu s krásnými ilustracemi Milana Starého s názvem Ó, ó, ó, vajíčko! Součástí knihy je i CD s písničkami a textem. Kniha je určena nejen dětským čtenářům, ale i jejich rodičům, které potěší jejími verši a krásnými obrázky.

Veršovaný příběh z hmyzí říše Ó, ó, ó, vajíčko! je vyprávěním o velké lásce a odhodlání. Houseňák Pepík putuje za svou vyvolenou a nic ho nezastaví. Inspirací jednotlivého hmyzu se stali skuteční brouci, včely, larvy a motýli, neboť i hmyzí životy jsou často velmi dramatické.

Kniha Ó, ó, ó, vajíčko! je velkoformátová a bohatě ilustrovaná. Přiložené CD obsahuje písničky a dramatizovaný text. Dobrodružný příběh spolu s dětmi vypráví Martha Issová. Album je autorským dílem Beaty Hlavenkové a Patrika Hlavenky. Čtěte, prohlížejte, poslouchejte, zpívejte!

Soutěž o 3 výtisky knihy Ó, ó, ó, vajíčko!

Soutěžte s námi o 3 výtisky knihy Ó, ó, ó, vajíčko!

Soutěžní otázka: Autorka Ester Stará napsala mimo jiné také knížku o domě, ve kterém žijí podivínské bytosti. Jak se tato kniha jmenuje?

a) Dům za řekou

b) Dům za mlhou

c) Dům za loukou

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 16.6.2019. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.