Kolekce The Ritual of Namasté: péče o pleť s úctou k přírodě

redakce
23. Duben 2018

Věnujte něžnou pozornost své pleti a dopřejte jí respekt a harmonii přírody. Objevte s námi novou kolekci pleťové kosmetiky The Ritual of Namasté, která se stará o přirozenou krásu. Všech pět řad produktů této kolekce obsahuje přírodní nebo přírodně odvozené přísady. Díky nim si z každého kroku péče o pokožku vytvoříte jedinečný rituál.

Pro jemné čistění a odličování zvolte čistící řadu, jíž položila základ moringa a lotus. Společně odolávají každodennímu znečištění a zanechávají pokožku klidnou a osvěženou. Vaším nepostradatelným společníkem se stane například micelární voda 3v1, kterou lze použít na mytí obličeje, jako odličovač i jako toner a je skvělým řešením pro cestování.

Hydratační řada využívá kromě síly lotusu také indickou růži. Díky nim je pokožka vyhlazená, jemná a obnovená. Účinným řešením z této řady je například 24 hodinový hydratační gel, který můžete použít ve dne i v noci nebo jako podkladový krém pod make-up. Kromě intenzivní hydratace navíc pomáhá chránit pleť přírodními antioxidanty.

Rozjasňující řada je určená pro pleť s prvními jemnými vráskami. Květ šafránuobsahující antioxidanty a lotus s vyhlazujícími účinky se postarají o regeneraci a rozjasnění. Zvolte například jedinečnou sedmidenní kúru proti stárnutí ve zpevňující ampuli. Díky aktivnímu koncentrátu je pleť okamžitě rozzářená a pružnější.

O zralou pleť se stará řada proti vráskám. V ní obsažený pupečník asijskýzvyšuje elasticitu a jemnost a lotus vyhlazuje a zjemňuje. Jednou z hvězd této řady je regenerační olej vyhlazující mimické vrásky. Směs olejů a přírodních látek pomáhá zpevnit, vyhlazovat a uvolňovat pokožku.

Řada pro citlivou pleť neobsahuje alkohol a parfemované složky. Je vyvinutá tak, aby pokožku zklidňovala a snižovala červenání. Vyberte si denní či noční krém, v nichž se snoubí síla lotusu a bílého leknínu. Díky svému složení jsou krémy šetrné a velmi účinné zároveň.

The Ritual of Namasté je vhodná pro všechny typy pleti. Nejde o běžnou pečující kolekci, je to způsob, jak uctít přírodu i osobu, již denně spatřujete v zrcadle. Všechny denní a noční krémy jsou v prodeji také jako náplň do původních kelímků.

 

SOUTĚŽ o 3 hydratační krémy Namasté od Rituals

Soutěžte s námi o jeden ze tří hydratačních krémů Namasté . 

Soutěžní otázka: V jaké zemi se zrodila kosmetika Rituals?

a) v Anglii

b) v Holandsku

c) ve Francii

Odpovědi zasílejte na email souteze@dokonalostsama.cz do 29.4.2018. Do předmětu prosím uvádějte název článku nebo soutěže.