NEWS & ARTICLES

Konec dlouhým sukním, je tu Dermacol tělový make-up, který sjednotí tón pleti!

Netroufáte si odhalit nohy a stále nosíte dlouhé sukně nebo dokonce kalhoty, i když je venku 30°C. Potřebnou dávku odvahy vám dodá Dermacol Perfect Body Make-up. Nezáleží na tom, zda vám vadí pouze světlý odstín pokožky, která se ještě nestihla opálit, nebo se trápíte kvůli prosvítajícím žilkám, drobným modřinkám a celulitidě. Díky voděodolnému tělovému make-upu, který je teď dostupný ve čtyřech nových odstínech, si efektní „retuš“ můžete dopřát na počkaní.

Voděodolný tělový zkrášlující make-up dodá nohám a pokožce těla okamžitě efekt opálení, perfektně kryje nedokonalosti pokožky a sjednocuje její tón. Pravidelným používáním zároveň svojí pokožce dopřejete koktejl účinných látek, které zlepší její vzhled a kvalitu. Lehká textura s panthenolem a vitaminem E pokožku hydratuje, regeneruje a vyživuje. Extrakt z hnědé mořské řasy Kalpariane poskytuje kůži ochranu proti volným radikálům, předčasnému stárnutí a ochabování. Komplex rostlinných extraktůjako je chaluha bublinatá, břečťan, hořký pomeranč, rozmarýn, pupečník asijský, zlepšuje vzhled pokožky s celulitidou, vyhlazuje ji, omezuje vznik otoků a rozšířených žilek.

Použití: Přiměřené množství krému aplikujte na místa, která chcete zakrýt a důkladně rozetřete. Předtím než se oblečete, počkejte, až se přípravek vstřebá do pokožky. Perfect Body Make-up je omyvatelný vodou a sprchovým gelem.

Voděodolný tělový zkrášlující make-up Dermacol Perfect Body Make-up je dostupný v 6 odstínech. Cena za balení 100 ml je 169,- Kč.