Konec s únavou! Ecce Vita představuje nový ADRENO KOMPLEX.

Chronická únava a adrenální vyčerpání je ve společnosti čím dál častější jev. Příčin může být mnoho. K těm nejčastějším patří nadměrné a dlouhodobé přetížení jak v práci, tak i v osobním životě. Hormony, které nám pomáhají regulovat stres jsou vylučovány nadledvinkami. Tyto důležité endokrinní žlázy o velikosti vlašského ořechu jsou při nadměrném a dlouhodobém stresovém zatížení nadměrně stimulovány a může dojít k jejich opotřebení neboli tzv. adrenální únavě. Postupem času tak dochází k nedostatečné produkci potřebných hormonů (zejména hormonu Kortizolu) a tím k narušení různých oblastí fungování organismu. Mezi nejčastější příznaky adrenální únavy patří touha po slaném a sladkém, únava i po kvalitním spánku, zvýšená únava po fyzické nebo mentální zátěži, světloplachost, deprese a úzkosti, neschopnost jednoduše „vypnout hlavu“ a mnoho dalších.

Ecce Vita představuje originální recepturu plnou klíčových živin, antioxidantů a adaptogenních bylin, které povzbuzují přirozenou obranyschopnost a odolnost organismu, podporují fyzickou a duševní sílu při vyčerpání a únavě.

Adreno Komplex, 62 kapslí

Ecce Vita® Adreno komplex je originální receptura obsahující extrakty bylin, vitamíny a další klíčové živiny pro podporu duševního a fyzického zdraví, pro podporu energie a vitality. Receptura vznikla ve spolupráci společnosti Ecce Vita s dr. Davidem Frejem a Kateřinou Boesenberg, ND.

Doporučené dávkování: 2 kapsle denně. Cena: 790 Kč.

Balení obsahuje 62 kapslí. Obal kapsle je z rostlinné celulózy a směs neobsahuje kromě aktivních ingrediencí žádné přídatné látky.

Které adaptogeny najdete ve směsi?

Vitánie snodárná (Ašvagandha), která podporuje fyzické a duševní síly při slabosti, vyčerpání, únavě a ztrátě soustředění. Přispívá k psychickému posílení při pocitech úzkosti a napětí, k udržování duševní rovnováhy a kondice organismu. Vitánie patří mezi antioxidanty.

Eleuterokok ostnitý - podporuje krevní oběh, fyzické i psychické zdraví a duševní výkon. Působí jako adaptogen a antioxidant, povzbuzuje přirozenou obranyschopnost a odolnost organismu. Přispívá k relaxaci a udržování dobré nálady. Pomáhá udržovat normální krevní tlak a normální hladinu krevního cukru.

Rehmanie lepkavá - podporuje činnost cévní soustavy, udržování normálního krevního tlaku a normální hladiny glukózy v krvi.

Rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) podporuje srdce, krevní oběh, povzbuzuje mentální a kognitivní výkonnost.

Dále zde najdete vitaminy skupiny B včetně Nikotinamidu, který přispívá k energetickému metabolismu a ke snížení únavy a vyčerpání. Více informací naleznete na www.eccevita.cz