NEWS & ARTICLES

Kosmetika Ziaja – pomerančem provoněná péče o pleť

Mottem společnosti Ziaja je „Zaostřeno na kůži“. Není proto divu, že v oblasti péče o pleť si tato značka za téměř tři dekády, po které se pohybuje na trhu s kosmetikou, získala velkou skupinu příznivců, kteří na ni nedají dopustit. Důvodů pro to mají hned několik: značka Ziaja jim nabízí produkty pyšnící se vysokou kvalitou a inovativním složením založeným na nejmodernějších farmaceutických poznatcích a zkušenostech. Jednu z nejoceňovanějších a nejpopulárnějších produktových řad, které Ziaja nabízí, tvoří potom kosmetika založená na pomerančovém másle.

sprchový krém

Pomerančové máslo se získává z pomerančové kůry a díky tomu má velmi příjemnou, charakteristickou vůni i zabarvení. Kromě toho, že je pomerančová vůně sama o sobě nesmírně přitažlivá, máslo z pomerančové kůry je navíc velmi účinné v boji proti celulitidě, zpevňuje a současně změkčuje pokožku a dokáže ji zpevnit a zabránit její dehydrataci.

tělové máslo

Většina těchto pozitivních účinků je dána vysokým obsahem specifických polyfenolů, tzv. bioflavanoidů. Kosmetika dále obsahuje i vitamíny E a B5, Omega 3 a 6 mastné kyseliny či olivový olej. Právě díky svému složení vykazuje kosmetika z řady „Pomerančové máslo“ tak účinnou ochranu svrchních i spodních vrstev pokožky.

balzám na rty

Kromě sprchového gelu, tělového hydratačního mléka, sprchového hydratačního peelingu či balzámu na rty obsahuje „pomerančová řada“ kosmetiky Ziaja i velmi oblíbené tělové máslo. To je na první pohled velmi husté a mastné, přesto se však výborně roztírá a do pokožky se vsakuje dobře a rychle.Plusem je určitě i dlouhá doba, po kterou na pokožce přetrvává. Vůně tohoto krému je poměrně výrazná, přesto však není agresivní a působí jemně a příjemně.

sprchový peeling s mikrogranulemi

Tělové máslo, stejně jako další produkty z řady „Pomerančové máslo“ značky Ziaja lze doporučit bez jakýchkoliv pochybností. Celá tato řada je univerzální, pro všechny typy pokožky, a oblíbí si jí proto všichni, kdo se rozhodnou ji vyzkoušet.

Soutěžte s námi o jednu ze šesti sad produktů značky ZIAJA. Sadu tvoří sprchový peeling a tělové máslo. Soutěž potrvá od 30.7. do 5.8.2018.