Kosmetikou Dove vykouzlíte pod stromečkem úsměv celé rodině

Tezera Švecová
20. Listopad 2019

Toužíte potěšit své blízké ideálním vánočním dárkem, ale stále nevíte, co byste jim koupili? V takovém případě pro vás máme ideální tip na kosmetiku Dove, která pro vás připravila ideální balíček na míru pro každého člena rodiny. Vynechejte každoroční stres z nakupování a vyberte ty správné dárky.

Neodolatelná péče ve formě dárkových kazet se hodí nejen pod stromeček. Z nabídky si vybere opravdu každý. Dove pamatoval na ty nejmenší, na pečující kosmetiku pro ženy i na produkty pro každodenní péči pro muže.

Pro miminko

Maminkám a tatínkům uděláte největší radost, když jim pořídíte kosmetickou výbavu Baby Dove Rich Moisture pro jejich miminko. U výrobků z řady Rich Moisture rodiče ocení především speciální vůni vyvinutou experty s ohledem na citlivou dětskou pokožku. Balíček obsahuje mycí gel na tělo i vlásky miminka, pamatováno je také na krém proti opruzeninám a nechybí ani šampon na jemné dětské vlásky.

Pro muže

Ať už chcete udělat radost tatínkovi, tchánovi nebo hledáte vhodný dárek pro manžela či přítele, Dove pro vás připravil prémiový balíček produktů Dove Men+Care. Stejně jako ženy, i muži se nechávají rádi hýčkat. Pro aktivní muže Dove stvořil řadu Clean Comfort, která jejich tělo zanechá čisté a hydratované po celý den. V dárkové kazetě najdou mycí gel na tělo i vlasy, krásně vonící antiperspirant, který jim pomůže nastartovat svěží a úspěšný den, sprchovou pěnu a praktickou láhev na vodu, kterou ocení na služebních cestách nebo na výletě s rodinou.

Pro babičku

Pro všechny babičky, které milují čistou vůni kosmetiky Dove, a které si každý den potrpí na kvalitní péči, je připraven balíček řady Dove Original. Za jejich milující náruče a voňavé vánoční perníčky jim udělejte radost účinným antiperspirantem Dove Original a tělovým mlékem Deeply Nourishing.

Pro ženu

Pro křehké ženy, které si rády dopřejí kvalitní produkty s jemnou vůní, je připravena kosmetická taštička Dove Vanity. V ní najdou Dove sprchový gel Renewing Glow s obsahem růžového jílu, krásně vonící antiperspirant ve spreji Go Fresh s jemnou a omamnou vůní jablka, krém na ruce Awakening Ritual s vůní matcha a sakury a Dove peeling na celé tělo s vůní granátového jablka.