Kouzelné knižní balíčky Meander pro všechny děti

Spisovatelka Laurell Hamiltonová kdysi pronesla citát, že kniha je mimo psa nejlepším přítelem člověka. Dle jejího mínění je totiž na čtení uvnitř psa moc tma. Ač se její uvažování může zdát podivné, v jisté věci má pravdu – knihy tu vždy pro člověka byly a snad i vždycky budou. A to ve zdraví i nemoci, bohatství i chudobě. Obzvlášť nyní, když se do dalekých zemí nemůžeme vypravit osobně, když se nemůžeme učit nic nového na seminářích, když máme spoustu volného času, který ale musíme trávit doma. Nakladatelství Meander si všechna tato úskalí dobře uvědomuje, a proto svým čtenářům nabízí dětské knižní balíčky, které zabaví malé neposedy i velké kluky a holky.
 

Knihovny jsou zavřené, knihkupectví většinou také. Jak se dostat k nové porci dobrodružství, vzdělání a zábavy? Knižní balíčky od nakladatelství Menader obsahují rovnou pět různých odpovědí na tuto otázku. Čtyři knižní tituly platíte, přičemž pátou knihu dostáváte do balíčku zadarmo. Rozmanitá tematika dokáže okouzlit, zabavit, rozesmát i roztřást napětím.

Balíčky jsou rozděleny podle věku na pět různých skupin. Pro nejmenší děti do dvou let je tu balíček BATOLE, pro větší děti do pěti let zase PŘEDŠKOLÁK. Světy, které jsou tu knihách představeny, mohou děti navštívit v doprovodu svých rodičů v roli předčítačů, nebo si samostatně prohlížet pestré ilustrace. Starší děti od šesti do osmi let v balíčku ŠKOLÁK už mohou knižní světy poznávat na vlastní pěst. Stejně tak jako jejich vrstevníci do čtrnácti let s balíčkem JUNIOR. A proto čtení je láska na celý život, zahálet by neměli ani studenti, pro které jsou připraveny publikace úměrné jejich věku v balíčku STUDENT.
 

Doručovací služba Pilota Pírka (D. s. P. P.) vám vybraný knižní balíček dopraví až přímo před váš práh. Dobrodružství nikdy nebylo tak blízko, jako právě teď!