Krása vašich očí vynikne s přírodní kosmetikou Zuii Organic

Tezera Švecová
09. Březen 2020

Kosmetika hlásá návrat k přírodě. Ale nejde jen o krémy, parfémy, mléka a další „mazací sortiment“, přírodní ingredience už najdete i v dekorativní kosmetice. Ta podle přísných zásad obsahuje pouze přirozené složky bez chemických a syntetických látek a není testovaná na zvířatech. A přesto dokáže kosmetická sada od značky Zuii Organic vykouzlit nezapomenutelný pohled vašich očí. Jedná se o tzv. velkou trojku, tedy tužku na oči, tužku na obočí a řasenku. Tento triumvirát se postará o to, aby se vaše „okna do duše“ spolehlivě vyrovnala těm Kleopatřiným.
 

Základem pronikavého pohledu je vždy tužka na oči. Ta ze Zuii Bio sady se snadno aplikuje, a protože je tvořená přírodními složkami, nepodráždí ani ty nejcitlivější oči. Vhodná je i pro nositelky kontaktních čoček. Přírodní minerály a oxidy železa dávají této tužce na oči výraznou barvu, takže není problém s ní dělat linky ani stínovat. Najdete v ní i včelí vosk a bambucké máslo, které vyživuje a zklidňuje celé oko včetně očních víček.
 

Druhým krokem je aplikace tužky na obočí. Jeho zvýrazněním můžete doslova podtrhnout celkovou krásu svého pohledu. Aplikace je jednoduchá – stačí několik tahů ve směru růstu. Tužka na obočí Zuii Bio navíc obočí ještě vyživí směsí esenciálních olejů a extraktů.
 

Závěrem celého aktu zvýraznění vašich očí je použití kvalitní řasenky, která zvětší objem a hustotu řas. Zároveň by měla vydržet každodenní nápor a nerozmazávat se. A to řasenka Zuii Bio VOLUME umí. Navíc se skládá z přírodních ingrediencí, jako je olej z květů růží, včelí vosk, výtažek z kopřivy a květů přesličky.

S řadou Zuii Bio dostanou vaše oči tu nejlepší péči přímo z přírody. Balení v odstínech Coco a Taupe lze pořídit za zvýhodněnou cenu 1 095,- Kč.