NEWS & ARTICLES

Krásná pleť není samozřejmostí, vyzkoušejte Truvivity a uvidíte sami!

Značka Nutrilite od společnosti Amway skloubila poznatky z oblasti výživy a kosmetiky a vytvořila nový systém v péči o pleť s názvem TRUVIVITY.

Posledních několik let ovládla média a blogy nová vlna posedlosti péče o zdraví. Jedním z ukazatelů dobrého zdraví je i pleť. Zdravá, pěstěná, zářivá pleť ukazuje navenek, jak se cítíme uvnitř. Pokud máte zdravou pleť, dáváte světu najevo „Cítím se dobře, starám se o sebe a mám zdravou sebedůvěru.“ Pro zlepšení vzhledu pleti používáme hydratační přípravky, vyživující krémy pěstící masky a pleťová mléka, tím o pleť pečujeme a chráníme jí zevně. Ale pleť je vystavena i mnoha vnitřním negativním faktorům: stresu, špatným stravovacím návykům či nedostatku spánku.

Truvivity je doplněk stravy ve formě tablet nebo nápoje. Tablety zajišťují přísun vitaminu A a C a zinku, které spolupůsobí a přispívají k udržení normálního stavu pleti a k ochraně kožních buněk před oxidačním stresem.
Nápoj s obsahem vitaminu C přispívá ke snížení únavy a vyčerpání a napomáhá správné tvorbě kolagenu, který je nezbytný pro pružnost pokožky.

Výrobky, které pečují o pleť navenek, zajistí rychlé a viditelné výsledky ve vrchních vrstvách pleti a redukují viditelnost jemných vrásek. Zatímco výrobky TRUVIVITY působí zevnitř. Doplňek stravy TRUVIVITY v tabletách obsahuje PhytoInfuse Complex, vitamin C a zinek a jeho působením je pleť chráněna před účinky stresu. Každý večer stačí užít dvě tablety. Doplněk stravy ve formě nápoje TRUVIVITY pak obsahuje vitamin C, zinek,
PhytoCeramide Complex a výtažek z brusinek. Nápoj s osvěžující grapefruitovou příchutí si můžete vychutnat ráno nebo během dne a živiny obsažené v něm Vám pomohou snížit únavu a vyčerpání a podpoří zdravý vzhled Vaší pleti. Oba výrobky dohromady dokážou zajistit komplexní péči o pleť během dne i noci.